Головна : Новини

Як сьогодні лікують геморой?

, 11:54
0 1813

Гемороєм називають найбільш поширену хворобу прямої кишки. Свербіж і печіння в районі анального отвору, біль при дефекації, дискомфорт - це симптоми, що свідчать про початковій стадії даного захворювання. Пам'ятайте, що при 1-их ознаках геморря треба відразу ж звернутися до лікаря-проктолога, який проведе оцінку вашого стану, визначить стадію розвитку геморою та наявність / відсутність ускладнень, а також підбере індивідуальний метод лікування.

Методи лікування

Така хвороба, як хронічний геморой тече досить повільно. Головними її ознаками є кровотеча, біль і свербіж, які проявляються тільки періодично. Саме тому переважно більшість людей відкладають візит до проктолога, і намагаються зняти хворобливі відчуття і запалення самостійно.
На сьогоднішній день, є кілька сучасних способів лікування хронічного  геморою:

  • консервативний (з використанням ліків);
  • оперативний (дезартеризация, лазер, радіохвильовий метод);
  • безопераційний (лігування, склерозування).

Консервативний спосіб лікування даного захворювання використовують, найчастіше, в якості стабілізуючої терапії безпосередньо при реабілітації в післяопераційний період, при гострому геморої, а також при загостреннях. Даний спосіб не використовують в якості самостійного методу терапії.

Нині оперативне лікування хронічного геморою настільки досконало і малоінвазивне, що його застосовують у переважній більшості випадків. Пошкодження тканин при використанні даного методу мінімально, даний метод практично безкровний і для проведення операції не потрібен загальний наркоз.

Методи оперативного лікування геморою:

  • Лазером. Цей метод дуже ефективний і має незаперечні переваги - геморой видаляють за короткий проміжок часу, процедура практично безболісна і для її проведення вистачає тільки місцевої анестезії. Потому вже пару годин після операції людина може йти додому;
  • Радіохвильовий метод. Цей метод дає можливість позбутися від захворювання швидко і безболісно. Під час операції виключається утворення рубців, виникнення кровотеч і пошкодження тканин. Процедура проходить під місцевою анестезією в амбулаторних умовах, а хворий практично відразу повертається до звичайного життя;
  • Дезартеризация гемороїдальних вузлів. В даному випадку, за допомогою спецобладнання знаходять артерії, які відповідають за надходження крові до збільшеним гемороїдальних вузлів, а далі вимикають їх харчування. Після даної процедури вузли «зсихаються» і не завдають більше проблем. Це самий сучасний, ефективний і швидкий метод, з усіх існуючих на сьогоднішній день. Головна перевага: практично повна відсутність болю при процедурі, а також після неї.

Безоперационниє методи лікування геморою:

  • Склерозування вузлів. При цьому методі в гемороїдальний вузол вводять препарати-склерозанти, що «склеюють» стіночки даного вузла, що, в свою чергу, веде до його усихання;
  • Тромбэктомия. Це маленьке хірургічне втручання (з використанням радіохвиль або лазера), яке проходить протягом 1-го дня під місцевою анестезією і не потрібна госпіталізація хворого. Під час тромбэктомии видаляють тромби з тромбованих гемороїдальних вузлів.

Висновки

Використання ефективних сучасних методів терапії геморою в парі з консервативним лікуванням (застосуванням свічок, дієт, ліків і правильного способу життя) - гарантує вам повне позбавлення від геморою.

За матеріалами сайту: .

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ