Утеплення фасаду: головні питання
Перш ніж утеплювати фасад, потрібно вирішити, яка технологія підходить саме Вам. Далі визначити цілі, які Ви хочете досягти за допомогою утеплення. І, звичайно, запросити професіоналів для виконання цих робіт. Якщо це квартира в багатоповерхівці, то можна використовувати пінопласт (найдоступніший варіант з фінансів). Приватний будинок найкраще утеплювати ватою в плитах товщиною 10 див. Промислові приміщення, супермаркети, склади зручно і надійно захищаються від атмосферного впливу піною "Айсінін" (вентильований фасад).
В дерев'яних будинках не рекомендую утеплювати фасади. Тому що дерево має гідроізоляцію і не потребує цього. Утеплення фасаду не проводиться, коли на вулиці мінусова температура. Фарбувати і декорувати його рекомендую при температурі +5 градусів і вище. І, звичайно, дотримуватися технологій утеплення. Люди часто їх порушують, а це впливає на якість і довговічність фасаду і не дає очікуваних результатів по збереженню тепла. До речі, якщо вас цікавить , то більше інформації ви можете дізнатися на сайті: http://alpinist.kiev.ua/uteplenie-fasadov/.
Не зашкодить утеплення панельному будинку?
Утеплювальний матеріал повинен бути ззовні. Тому що тут працюють закони фізики. Наприклад, Ви отримуєте посудину з холодильника, він холодний, а повітря в кімнаті значно тепліше. Відбувається конденсація - на посудині з'являються крапельки води. Те ж саме зі стіною - коли вона без утеплювача, то холодна, а повітря в кімнаті значно тепліше. На стіні утворюється конденсат (осідають крапельки води). Тому в приміщенні виникає грибок і цвіль. Коли утепляете стіну всередині будинку, то Ви ізолюєте її від тепла. Вона стає ще холодніше, адже під пінопластом утворюється грибок. Тому утеплювач повинен бути тільки ззовні, щоб стіна була теплою. Пінопласт виключає попадання холодного або теплого повітря, а стіна залишається з тією ж температурою, і повітря в кімнаті. Тому на ній не конденсується вода.
Яким матеріалом краще утеплити будинок?
Це залежить від фінансів. Можна утеплювати пінопластом. Однак вибирати якісніший. Дуже важливий елемент - це використання пінки між плитами пінопласту по периметру, щоб не було щілин. Цього майже ніхто не робить, але воно впливає на якість самого утеплення. В середньому вартість утеплення разом з матеріалами коштує 400 гривень у багатоквартирному будинку. У приватному будинку матеріали утеплення варто підбирати індивідуально, а вартість роботи - в середньому 100 гривень за квадратний метр.
Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.