Що собою являють контактні лінзи безперервного носіння
У тих людей, які носять засоби контактної корекції зору, ризик появи хронічних запальних та інфекційних хвороб очей набагато вище, ніж у інших, особливо якщо вони не дотримуються режим і строки носіння контактних лінз.
Дуже величезний відсоток людей, які користуються контактними лінзами із завидною регулярністю «перенашивают» (періодично дозволяють собі засынать в лінзах), а це, в свою чергу, може призвести до дуже серйозних ускладнень, оскільки певний режим носіння і термін можливого користування виробляються для кожного конкретного виду лінз з урахуванням max безпеки для здоров'я людських очей.
Контактними лінзами безперервного носіння називаються лінзи виготовлені з силікон-гідрогелю, що володіють чудовою смачиваемостью і високим коефіцієнтом кислородопроникнення в порівнянні з іншими лінзами. Завдяки особливій структурі силікону, а також інноваційним технологіям стало можливим поява «дихаючих» комфортних лінз з високим вмістом води і кисневою проникністю.
М'які контактні лінзи для постійного носіння розробили тим, хто в будь-який час доби потребує або ж зацікавлений в силу графіка роботи у високому безперервному якості зору. Згідно зі статистикою 42 відсотки носіїв контактних лінз відчувають непереборное бажання заснути або ж реально часто засипають у засобах контактної корекції зору, а 20 відсотків людей постійно сплять з ними.
Вибравши «дихаючі» контактні лінзи людина розширює свої можливості вибору носіння. Такі лінзи можна носити скільки завгодно вдень, знімати на ніч, періодично можна дрімати, а також спати не знімаючи, тобто безперервно носити пару днів, не турбуючись при цьому про здоров'я очей. Безпосередньо в залежності від рекомендацій компаній-виробників контактних лінз постійного носіння людина може не знімати 6 - 30 днів.
Завдяки тому що вони легко пропускають кисень, ці лінзи знижують зменшують сухість і симптоми гіпоксії рогівки ока. Тільки пам'ятайте, що будь-які контактні лінзи, включаючи лінзи тривалого носіння, носити довше рекомендованого виробником терміну не можна.
Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.