Кремовий ремувер для зняття нарощених вій: що потрібно знати?
Після тривалого носіння нарощених вій виникає питання: проводити корекцію або зняти їх повністю? Якщо стан вій вимагає серйозного оновлення, краще зробити нове нарощування. Для зняття нарощених вій знадобиться спеціальний професійний засіб — ремувер. Найбезпечніший і самий щадний спосіб зняття нарощених вій, який не викликає алергію, подразнень і не щипає очі — це кремовий ремувер. Завдяки щільної консистенції, відсутня можливість попадання в очі, тому засіб також називають атравматичним. Нумо розберімося як він діє. Ну а розповість нам про це співробітник інтернет-магазину https://lamour.com.ua/katalog/preparaty/remover/, в якому його безпосередньо можна придбати в Україні.
Принцип дії
Крем-Ремувер переважно використовують для повного зняття нарощених вій після носіння не менше 2-х тижнів. Для зняття свіжо нарощених вій засіб не використовується, тому що у зв'язку з дуже щадним складом просто не розчинить свіжий клей.
Даний ремувер являє собою щільну кремоподібну субстанцію. Густа консистенція дозволяє зменшити витрату, і за відгуками майстрів, кремового ремувера вистачає у 2 рази довше, ніж гелевого. Він відмінно підходить для зняття пучків. Випускається в баночках різного об'єму, 10 мл і 15 мл. Основна дія кремового ремувера — дбайливе розчинення клейового складу.
Склад
До складу кремового ремувера входять: жирні олії, активні компоненти, що доглядають і м'які розчинники, які повністю розчиняють клейову основу.
Час експозиції становить 5-8 хвилин.
Переваги кремового ремувера:
- Зручний у використанні, не розтікається та акуратно тримається на віях.
- Економічний, можна контролювати кількість засобу при нанесенні.
- Безпечний для натуральних вій.
- Не подразнює шкіру.
- Ефективний, повністю розчиняє клей.
- Має м'який та щадний вплив, підходить для чутливих вік.
Що потрібно для зняття нарощених вій кремовим ремувером?
Для зняття вій кремовим ремувером вам знадобляться:
- кремовий Ремувер DLUX PROFESSIONAL;
- мікробраші;
- міцелярна вода (тонік) і ватяні диски;
- гелеві підкладки;
- дерев'яний шпатель;
- вигнутий пінцет або кілька пінцетів.