Головна : Новини

Кремовий ремувер для зняття нарощених вій: що потрібно знати?

, 19:46
0 875
Кремовий ремувер для зняття нарощених вій

Після тривалого носіння нарощених вій виникає питання: проводити корекцію або зняти їх повністю? Якщо стан вій вимагає серйозного оновлення, краще зробити нове нарощування. Для зняття нарощених вій знадобиться спеціальний професійний засіб — ремувер. Найбезпечніший і самий щадний спосіб зняття нарощених вій, який не викликає алергію, подразнень і не щипає очі — це кремовий ремувер. Завдяки щільної консистенції, відсутня можливість попадання в очі, тому засіб також називають атравматичним. Нумо розберімося як він діє. Ну а розповість нам про це співробітник інтернет-магазину https://lamour.com.ua/katalog/preparaty/remover/, в якому його безпосередньо можна придбати в Україні.

Принцип дії

Крем-Ремувер переважно використовують для повного зняття нарощених вій після носіння не менше 2-х тижнів. Для зняття свіжо нарощених вій засіб не використовується, тому що у зв'язку з дуже щадним складом просто не розчинить свіжий клей.

Даний ремувер являє собою щільну кремоподібну субстанцію. Густа консистенція дозволяє зменшити витрату, і за відгуками майстрів, кремового ремувера вистачає у 2 рази довше, ніж гелевого. Він відмінно підходить для зняття пучків. Випускається в баночках різного об'єму, 10 мл і 15 мл. Основна дія кремового ремувера — дбайливе розчинення клейового складу.

Склад

До складу кремового ремувера входять: жирні олії, активні компоненти, що доглядають і м'які розчинники, які повністю розчиняють клейову основу.

Час експозиції становить 5-8 хвилин.

Переваги кремового ремувера:

 • Зручний у використанні, не розтікається та акуратно тримається на віях.
 • Економічний, можна контролювати кількість засобу при нанесенні.
 • Безпечний для натуральних вій.
 • Не подразнює шкіру.
 • Ефективний, повністю розчиняє клей.
 • Має м'який та щадний вплив, підходить для чутливих вік.

Що потрібно для зняття нарощених вій кремовим ремувером?

Для зняття вій кремовим ремувером вам знадобляться:

 1. кремовий Ремувер DLUX PROFESSIONAL;
 2. мікробраші;
 3. міцелярна вода (тонік) і ватяні диски;
 4. гелеві підкладки;
 5. дерев'яний шпатель;
 6. вигнутий пінцет або кілька пінцетів.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 3)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ