Які бувають інфекційні захворювання
Так чи інакше, але людський організм, не дивлячись на загальний високий рівень раЗВІТ (і медицини в першу чергу), все також схильні до розвитку різного роду захворювань. Кожен з нас, напевно стикався з ситуаціями, коли організм убив черговий недугу. Всі ми на собі знаємо, що таке грип, ГРЗ, грибок, вітрянка. Але що об'едіянет всі ці хвороби, який у них спільний знаменник? Справа в тому що кожна з цих болезній має якийсь загальний характер збудника, який потрапляючи в організм викликає розвиток інфекційного захворювання. Збудників інфекіціі може бути кілька, але всі вони за своєю природою є високопатогенними мікробами. Кожен воздудітель інфекції, потрапляючи в організм людини починає свою "протизаконну дейтельность" з отруєння організма токсинами або отруйними компонентами. Одні мікроби можуть виділяти токсини в процесі своєї життєдіяльності, інші, навпаки-самі є токсинами, котрі виделяютс їх в кров при власного руйнування. Будь-який з мікробів-збудників, незалежно від виду, обов'язково повинен облдать наиоболее характерними особливостями:
- вірулентність - пособности мікроба проробляти пролом обороні оранізма - імунної сістмеми;
- інкубаційний період - часовий проміжок, під час якого проиходит інфікування. В якості інкубаційного періоду прийнято вважати час, який проходить до появи стійких симптомів;
- вхідні ворота інфекції, черезякі мікроби поступають в організм (наприклад, носоглотка, шкіра тощо.).
Оскільки інфекційних заолеванія існує величезна кількість, то цілком нормально виглядає кго класифікація. Взагалі-то кажучи, класифікація проводиться за двома основними критеріями: місця локалізації інфекції, і природі мікробів-порушитьялин. Виходячи з першого критерію, все інфекіонние захворювання діляться на кишкові, дихальні, кров'яні. За природою збудника, всі інфекційні захворювання деляться на пріонні, вірусні, бактеріальні, протозайноние, грибкові. Більш детально про інфекційні захворювання можна прочитати на сайті:. Організм, не дивлячись на загальний високий рівень раЗВІТ (і медицини в першу чергу), все також схильні до розвитку різного роду захворювань. Кожен з нас, напевно стикався з ситуаціями, коли організм убив черговий недугу. Всі ми на собі знаємо, що таке грип, ГРЗ, грибок, вітрянка. Але що об'едіянет всі ці хвороби, який у них спільний знаменник? Справа в тому що кожна з цих болезній має якийсь загальний характер збудника, який потрапляючи в організм викликає розвиток інфекційного захворювання. Збудників інфекіціі може бути кілька, але всі вони за своєю природою є високопатогенними мікробами. Кожен воздудітель інфекції, потрапляючи в організм людини починає свою "протизаконну дейтельность" з отруєння організма токсинами або отруйними компонентами. Одні мікроби можуть виділяти токсини в процесі своєї життєдіяльності, інші, навпаки-самі є токсинами, котрі виделяютс їх в кров при власного руйнування. Будь-який з мікробів-збудників, незалежно від виду, обов'язково повинен облдать наиоболее характерними особливостями:
- вірулентність - пособности мікроба проробляти пролом обороні оранізма - імунної сістмеми;
- інкубаційний період - часовий проміжок, під час якого проиходит інфікування. В якості інкубаційного періоду прийнято вважати час, який проходить до появи стійких симптомів;
- вхідні ворота інфекції, черезякі мікроби поступають в організм (наприклад, носоглотка, шкіра тощо.).
Оскільки інфекційних заолеванія існує величезна кількість, то цілком нормально виглядає кго класифікація. Взагалі-то кажучи, класифікація проводиться за двома основними критеріями: місця локалізації інфекції, і природі мікробів-порушитьялин. Виходячи з першого критерію, все інфекіонние захворювання діляться на кишкові, дихальні, кров'яні. За природою збудника, всі інфекційні захворювання деляться на пріонні, вірусні, бактеріальні, протозайноние, грибкові.