здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Які бувають інфекційні захворювання

Грудень 13 2014

Так чи інакше, але людський організм, не дивлячись на загальний високий рівень раЗВІТ (і медицини в першу чергу), все також схильні до розвитку різного роду захворювань. Кожен з нас, напевно стикався з ситуаціями, коли організм убив черговий недугу. Всі ми на собі знаємо, що таке грип, ГРЗ, грибок, вітрянка. Але що об'едіянет всі ці хвороби, який у них спільний знаменник? Справа в тому що кожна з цих болезній має якийсь загальний характер збудника, який потрапляючи в організм викликає розвиток інфекційного захворювання. Збудників інфекіціі може бути кілька, але всі вони за своєю природою є високопатогенними мікробами. Кожен воздудітель інфекції, потрапляючи в організм людини починає свою "протизаконну дейтельность" з отруєння організма токсинами або отруйними компонентами. Одні мікроби можуть виділяти токсини в процесі своєї життєдіяльності, інші, навпаки-самі є токсинами, котрі виделяютс їх в кров при власного руйнування. Будь-який з мікробів-збудників, незалежно від виду, обов'язково повинен облдать наиоболее характерними особливостями:

- вірулентність - пособности мікроба проробляти пролом   обороні оранізма - імунної сістмеми;
- інкубаційний період - часовий проміжок, під час якого проиходит інфікування. В якості інкубаційного періоду прийнято вважати час, який проходить до появи стійких симптомів;
- вхідні ворота інфекції, черезякі мікроби поступають в організм (наприклад, носоглотка, шкіра тощо.).

Оскільки інфекційних заолеванія існує величезна кількість, то цілком нормально виглядає кго класифікація. Взагалі-то кажучи, класифікація проводиться за двома основними критеріями: місця локалізації інфекції, і природі мікробів-порушитьялин. Виходячи з першого критерію, все інфекіонние захворювання діляться на кишкові, дихальні, кров'яні. За природою збудника, всі інфекційні захворювання деляться на пріонні, вірусні, бактеріальні, протозайноние, грибкові. Більш детально про інфекційні захворювання можна прочитати на сайті:. Організм, не дивлячись на загальний високий рівень раЗВІТ (і медицини в першу чергу), все також схильні до розвитку різного роду захворювань. Кожен з нас, напевно стикався з ситуаціями, коли організм убив черговий недугу. Всі ми на собі знаємо, що таке грип, ГРЗ, грибок, вітрянка. Але що об'едіянет всі ці хвороби, який у них спільний знаменник? Справа в тому що кожна з цих болезній має якийсь загальний характер збудника, який потрапляючи в організм викликає розвиток інфекційного захворювання. Збудників інфекіціі може бути кілька, але всі вони за своєю природою є високопатогенними мікробами. Кожен воздудітель інфекції, потрапляючи в організм людини починає свою "протизаконну дейтельность" з отруєння організма токсинами або отруйними компонентами. Одні мікроби можуть виділяти токсини в процесі своєї життєдіяльності, інші, навпаки-самі є токсинами, котрі виделяютс їх в кров при власного руйнування. Будь-який з мікробів-збудників, незалежно від виду, обов'язково повинен облдать наиоболее характерними особливостями:

- вірулентність - пособности мікроба проробляти пролом   обороні оранізма - імунної сістмеми;
- інкубаційний період - часовий проміжок, під час якого проиходит інфікування. В якості інкубаційного періоду прийнято вважати час, який проходить до появи стійких симптомів;
- вхідні ворота інфекції, черезякі мікроби поступають в організм (наприклад, носоглотка, шкіра тощо.).

Оскільки інфекційних заолеванія існує величезна кількість, то цілком нормально виглядає кго класифікація. Взагалі-то кажучи, класифікація проводиться за двома основними критеріями: місця локалізації інфекції, і природі мікробів-порушитьялин. Виходячи з першого критерію, все інфекіонние захворювання діляться на кишкові, дихальні, кров'яні. За природою збудника, всі інфекційні захворювання деляться на пріонні, вірусні, бактеріальні, протозайноние, грибкові.

← Чому варто вживати сік... Якою має бути одяг для... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен