Головна : Новини

Лікувальні коміри від болю в шиї

, 00:36
0 385

Ще донедавна, якихось 60 років тому, в основному люди похилого віку,   часто скаржилися на болі в спині і шиї. А сьогодні ми спостерігаємо картину, що від таких болів страждає значно молодше їх покоління. У зв'язку з розвитком комп'ютерів, молоде покоління проводить свій час не на спортивних майданчиках і футбольному полі, а вдома перед монітором. І як наслідок цього болі в області шиї, а згодом і розвиток шийного остеохондрозу. Цеї хворобою страждають і люди, діяльність яких пов'язана з частими поїздками та перельотами.

Як тільки починаються болі в шиї необхідно носити, визнаний   на сьогодні найефективнішим   лікувальним і профілактичним засобом. Завдяки такому коміра, можна зняти підвищене навантаження на шию і спину. На зітимчасовому ринку представлені лікувальні коміри трьох видів: надувний шийний комір; комір Шанца; жорсткий лікувальний комір.

Найбільшу популярність отримав надувний лікувальний комір. Принцип его дії дуже простий. Делікатно витягаючи шийний відділ хребця, він сприяє нормальному кровообігу шиї і головного мозку, і відновлює пошкоджені тканини шиї. Лікувальний комір повністю здатний відновити чутливість верхніх кінцівок і руху   голови.
В якості профілактики таких захворювань як грижа, сколіоз, вегето-судинна дистонія, головні болі, остеохондроз, синдром хронічної втоми і багато інших, лікарі советуют   застосовувати такий комір. І все ж, яким би   ефективним ні лікувальний комір, скільки б ви не чули хороших відгуків про його застосування, перш ніж купити собі такий комір, проконсультуйтеся з фахівцем, чи можна вам його носити.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ