Головна : Новини

Де можна перезарядити вогнегасник

, 19:31
0 558

Вогнегасник — відмінне коштіво, службовці   для захисту будинків, будівель, громадських закладів і т.д. від пожежі в екстрених ситуаціях. Як відомо, для виникнення величезного полум'я достатньо однієї іскри. Тому, варто задуматися про наявність у будинку вогнегасника, щоб не розгубитися в подібних ситуаціях. Але слід забувати, що цей засіб потребує обов'язкового технізації обслуговуванні, мета якого полягає в тому, щоб повністю забезпечити його працездатність.

Кожен вогнегасник повинен як мінімум раз перезаряджатимуться для   вилучення проблем і негараздів. Тим більше має величезну перевагу і, власне кажучи, дозволить вам заощадити гроші на покупки нового вогнегаспорушників.

Компанія ТОВ & ??laquo; МІК » надасть вам безліч послуг, що стосуються технічного обслуговування   для пожежогасіння засобів. Крім того, компанія займається заміною комплектуючих вогнегасників,   їх діагностикою та дозаправкою порошком і вуглекислим газом. Якщо говорити про перезарядку чинногоречовини, то можна сказати, що цей процес містить у собі цілий ряд процедур: перевірка, огляд, випробування вогнегасника; фарбування; нова зарядка пристрою; видача паспорта перезарядки і чека.

Робота проводиться на вищому рівні, що повністю забезпечує хорошу якість і ефективність пристрою. Крім того,фахівці якісно і швидко визначать масу вогнегасника, його тиск, перевірять ймовірність пошкоджень і, при необхідності, поміняють непрацюючі вузли, запірно-пускові механізми, ущільнення та гумові прокладки. ТОВ & ??laquo; МІК » містить роботу всіх моделей вуглекислотних і порошкових вогнегасників. А якісна і швидка перезарядка пожаротушітельних речовин гарантована на всі 100%.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ