Головна : Новини

Імбілдінг або тренування інтимних м'язів

, 14:03
0 734

Для того, щоб жити щасливим сімейним життям однозначно недостатньо однієї лише платонічної любові, високіх почуттів і взаєморозуміння. Справа в тому, що людина не живе (або керується у своєму житті) одними лише почуттями, величезну роль тут відіграють прагнення, бажання, які відображають природну і соціальну сутність людини. Тому, той, хто стверджує, що інтимна близькість у сімейному житті - це заняття другого плану, глибоко помиляєтьсяі напевно відчуває незрозумілі йому проблеми і напруженість у відношенні зі своєю другою половинкою.

Тяга до інтимної близькості - це не просто бажання, але ще й потреба, цілком природна, яку необхідно задовольняти (якщо звичайно подружжю не за 60 і їм цілком вистачає платонічних відносин). Але в отличии від тварин, людина є більш високим у своєму розвитку і інтимна близькість не є для нього чисто фізіологічним інстинктом.

Більшість з нас хоче від подібних відносин чогось більшого в технічному і почуттєвому плані. У цьому плані, багато що залежить від стану здоров'я партнерів, яке позволяет найбільш повно і довго відчувати задоволення. Але і тут існує заковика, адже, приміром, навіть повністю здоровий жіночий організм може не відчувати оргазм, а це вже вирішується шляхом тренування організму і, зокрема, інтимних м'язів.

Такий комплекс вправ називається імбілдінг або фітнесом для інтімних м'язів жінки. До речі, в Москві у можна пройти в "Royal Club". Комплекс вправ дозволяє розвинути м'язи в інтимній зоні, які з тієї чи іншої причини ослаблені і не дозволяють повною мірою відчути всю чуттєвість сексу. Крім того, регулярні заняття дозволять значно зміцнити організм, відсунути час менопаузи.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ