Головна : Новини

Що таке Гидроцеле (водянка)

, 15:20
0 504

У дорослих дуже часто виникає ця хвороба, як набута, а у дітей її протягом відбувається внаслідок вроджених хутранизмов. Гідроцеле або водянка - це скупчення рідини між оболонками яєчка, яке приводить у тому, що воно збільшується в розмірах. У більшості випадків воно не турбує ні чоловіків, ні дітей. Придбане гидроцеле виникає при хронічному запаленні яєчка або при його пошкодженні. Його розвиток пов'язаний з ущільненням яєчок, що не працює кадо треба. Накопичення рідини відбувається дуже повільно і непомітно. При появі водянки сечовипускання буває болючим.

Гематоцеле - це крововилив в порожнину водянки оболонок яєчка, яке виникає у вигляді травми. Вроджене гідроцеле виникає, коли вагінальний відросток очеревини ітеріруется на різних уровнях пахового каналу і яєчка. Ця водянка зустрічається у 10% новонароджених хлопчиків, і також сама і пропадає. по генезу або за гостротою захворювання:

  • За генезу: вроджена і набута.
  • За характером: гостра або хронічна форма.

Лікування відбувається в основному тільки хірургічним шляхом. Якщо своєчасно не зробити операцію, то це може призвести до таких наслідків:

  1. зниження потенції;
  2. омертвіння тканин;
  3. здавлювання яєчок;
  4. безплідність.

Слід дуже піклуватися і дивитися за своїм здоров'ям і самопочуттям. А що стосується новонароджених хлопчиків, то теж потрібно постійно за нею наглядати. Якщо вона не проходить через деякий період, то потрібно звертатися до лікаря, а халатне поводження може перейти в хронічне захворюванняі в результаті, в майбутньому хлопчик може стати безплідним.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ