Головна : Новини

АД-баланс

, 21:50
0 2451

БАД артлайф АД Баланс

АД-баланс - препарат нового покоління, призначений для нормалізації судинного тонусу, мікроциркуляції за рахунок поліпшення капілярного кровообігу, клітинного дихання. Його прийом попереджає кисневу недостатність в будь-якій тканині та орган, забезпечує харчування і постачання киснем серцевого м'яза, зміцнює судинну стінку.

Рекомендується для профілактики і лікування в складі комплексної терапії гіпертонічної хвороби I і II ступеня, вегето-судинної дистонії, реабілітації хворих після інсультів та інфарктів, профілактики людей групи ризику. До групи ризику виникнення гіпертонічної хвороби відносять людей мають ожиріння, шкідливі звички, спадкову схильність, підвищений рівень холестерину, вік старше 40 років, а також особи, які постійно відчувають стрес (керівники, педагоги, працівники сфери обслуговування тощо)

Як допоміжний засіб БАД «АД-Баланс» застосовують при всіх захворюваннях і станах, пов'язаних з порушенням кровообігу і підвищеним артеріальним тиском.

Препарат рекомендований спортсменам і людям з підвищеним фізичним навантаженням для поліпшення постачання м'язової тканини киснем і профілактики гіпертонії, викликаної підвищеними навантаженнями.

Продукт являє собою комплексну біологічно активну добавку. Її компоненти нормалізують всі ланки регуляції артеріального тиску в організмі: як центральні, що знаходяться в головному мозку, так і периферичні, що залежать від тонусу судин і тиску крові на їх стінки. Активні компоненти лікарської рослинної сировини не викликає занадто сильного падіння артеріального тиску при прийомі препарату, тому можливе застосування його як профілактичного засобу навіть при нормальному артеріальному тиску.

При регулярному застосуванні АД-баланс сприяє нормалізації функцій нервової системи, володіючи антистресовим і заспокійливу дію. Також продукт має високий антиоксидантною дією, крім того, дозволяє запобігти розвитку атеросклерозу судин, який є однією з причин гіпертонії.
Комплекс АД Баланс на сьогоднішній день не має аналогів на ринку / в Росії. Ефективний препарат створений на основі добре зарекомендували себе рослинних екстрактів та інноваційного комплексу Вінітрокс. Фруктові поліфеноли з винограду і яблук, що входять в комплекс, підсилюють вироблення оксиду азоту і таким чином надають судинорозширювальну дію. В результаті Вінітрокс знижує тиск і сприяє поліпшенню кровопостачання органів і м'язової тканини, забезпечуючи їх киснем і харчуванням.

Калій і екстракт хвоща, що входять в АД-баланс, допомагають уникнути непотрібної затримки рідини в тканинах. На цьому тлі прискорюється безпосереднє розслаблюючу дію магнію на стінки судин, а також екстрактів пустирника і циміцифуги, що усувають надмірне збудження центрів регуляції артеріального тиску, що знаходяться в головному мозку.

Оздоровленню судинного русла і нормалізації його тонусу сприяють екстракти аронії, шоломниці байкальської та гінкго білоба. Аронія цікава тим, що є одним з найсильніших у природі засобів, що нормалізують артеріальний тиск і при цьому надають могутню протизапальну дію всередині судинного русла. Шоломниця і гінкго не тільки стабілізують артеріальний тиск, але і покращують кровотік: гінкго прискорює перекидання крові з артерій у вени, поліпшуючи клітинне дихання, а шоломниця нормалізує роботу згортання, усуваючи тим самим ризик утворення тромбів.

Антитромботичний ефект характерний і для екстракту верби. Одночасне вплив рутина, дигидрокверцетина і вітаміну Е покращує стан стінок судин, зміцнює їх і одночасно, діючи разом з нікотиновою кислотою, допомагає уникнути підвищення холестерину в крові.
Ефективність препарату доведена клінічно.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ