Головна : Новини

Особливо шафи-купе

, 00:14
0 617

Виготовили шафа купе американці для зручного зберігання своїх віщий. Вони стали досить відомими і видно в багатьох будинках. Напевно,кращої їх рисою є те, що вони не займають багато місця. На сьогоднішній найвідомішими є KOMANDOR, які в Москві ви можете подивитися і придбати на сайті: moscow-komandor.ru. Можна згадати їх попередника - коли відкриваються двері у звичайній шафі, то це займає багато місця, а в шафі-купе тільки від легкого руху появляется доступ до речей і не потрібно зовсім ніякого додаткового місця.

Головною особливістю є те, що шафа-купе замовляють, а не купують. Це пов'язано з тим, що господарі для того щоб досягти в своєму будинку досконалості повинні визначитися з розмірами і місцем для шафи. А також вони повинні точно знати, зколько хочуть поличок, корзин, місця для верхнього одягу.

Виготовити шафа-купе можна і для балкона, а також ванною. Оскільки він не боїться вологи, а частини дверей з металу гальванізовані.

Головним їх елементом є - двері. Виготовляти їх можуть з оздоблювальної плити і не тільки. Вони бувають дзеркальними і скляними. Однак можуть бути і комбіновані двері - під дзеркальним або скляним верхом розміщують плиту ДСП. Залежить все від місця, де буде шафу. Якщо вузька або темна кімната то підійде дзеркальна шафа, а якщо бібліотека то краще купувати скляний, прозорий.

Для механізму дверей використовують дві зистема:

  • Розміщені двері в рамі з алюмінію або сталі на роликах (пластикових або сталевих), які катаються по пазу. Є два недоліки: при незначному ударі високі двері можуть з направляючих зісковзнути; руху дверей може заважати пил, шерсть тварин;
  • Роліки рухаються по рейці.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ