здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Дізінсекція та її основні методи

Березень 11 2015

Дезінсекція - це необхідТравень процедура в боротьбі з синантропними комахами, різними шкідниками і переносниками інфекцій. Цю процедуру можна провести декількома основними методами. Ось деякі з них:

  • Біологічний метод , який часто застосовується для знищення комах, зокрема і доомарів. Тут використовуються мікробіологічні розчини. Їх проводять в маленьких підвалах і водоймах;
  • Механічний метод , який позиціонується, як використання москітних сіток, липкою папери, електричних мухоловок. На практиці він не такий ефектний як інші методи боротьби з небажаними комахми;
  • Хімічний метод , який базується на використанні спеціальних хімічних препаратів (дезінсектіков). Застосовується знищення комах, кліщів, личинок.

Також існує в практиці і теорії процесу дуже багато різних видів виконавських рішень:

  1. Ветеринарна дезінсекція , яка проводиться для створення сприятливих і безпечних умов функціонування ветеринарних клінік. Так як більшість тварин переносять на собі безліч комах, кліщів, то ці тварини можуть дуже швидко заразити все приміщення цими паразитІтамі;
  2. Медична дезінсекція , проводиться в лікарнях, пологових будинках, поліклініках. Вона проводиться для знищення вошей, клопів, бліх, тарганів. Прання білизни пацієнтів повинна проводитися систематично, так само, як і прийняття водних процедур пацієнтами. Необхідно також стежити за водопровідної та отопітельной системами на відповідність всім технічним вимогам.

Всю цю дезінсекцію проводять тільки висококваліфіковані фахівці та інспектори, яким можна довіряти цю роботу, зважаючи на наявність спеціальних допусків і відповідної підготовки. Вони мають у своєму розпорядженні усіма необхідними знаннями та навичкамидля відмінної роботи та знищення комах. Ця робота проводиться з метою профілактики та повного очищення приміщення від шкідників.

← Особливості холодильників... Дізнайтеся як збільшити... 
Переглядів: 349
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен