Головна : Новини

Як легко накопичити гроші при непередбачених витратах?

, 03:47
0 1398

Ми живемо в нестабільні времена, коли питання про накопичення грошей вимагає все більш складних відповідей. Адже не можна й дня прожити, щоб не витратити свої кровно-зароблені фінансові кошти. Все частіше зустрічається сатирична приказка: « Жити нині дорого! & Raquo ;. Але якщо не піти на поводу в потоці руху загальноприйнятих ментальних принципів, можна знайти прості базовіправила для досягнення даної мети.

Для початку потрібно спростити й узагальнити ситуацію, в якій нам усім доводиться жити кожен день. У нас є доходи і витрати. Кожен з цих показників має по два типи:

  1. Передбачуваний (постійна стаття руху грошових коштів).
  2. Непередбачений.

Перший показник досить прогнозований, а другий тісно пов'язаний з фінансовими ризиками. Важливо розуміти, що якщо людина витрачає менше, ніж заробляє – значить, він живе в достатку і постійно покращує свій стан. Але якщо людина заробляє в рік 1000 000, а витрачає 1020 000 щорічно – значить, у нього серйозні фінансові проблеми і він скоро обтяжить себе боргами, які зроблять з нього жебрака. Аналіз доходів і витрат це головний стрижень, на який спирається будь-яке фінансове управління.

Обчислення грошової суми і швидкості її накопичення

Тепер важливе питання: скільки потрібно і за який період часу ця мета досяжна? У правилах ризик планування інвестиціями можна знайти показник максимального допустимого порогу для вкладення в інвестиційний об'єкт з максимально низькими показниками ризику – 20% від загального капіталу. Не більше 1/5 частини можна ризикувати при найбезпечніших условиях. Цілком логічно взяти даний показник для накопичення грошових коштів. Адже мета, для якої накопичуються гроші – не може вимагати більше ніж інвестиційний об'єкт.

Якщо ми заробляємо 1000 $ в місяць ми не можемо собі дозволити відкладати більше, ніж 200 $ в місяць. Адже ми не можемо передбачати майбутнє,також неможливо передбачити непередбачені витрати. Плюс до всього більш висока планка буде істотно ускладнювати нам життя, в якій ми звикли витрачати в місяць приблизно стільки, скільки заробляємо. Це може призвести до негативних наслідків. Наприклад, неякісне більш дешеве харчування може відбитися на стані здоров'я і потребовать непередбачених витрат на ліки. Більше того слід встановити коридор граничних значень при відкладанні частини доходів для накопичення грошових коштів.

Кожен місяць нас супроводжують передбачені і непередбачені доходи і витрати. Тому не варто жорстко тримати планку 20%, а потрібно ставиться до неї як гранічному значенням не більше … З іншого боку слід встановити граничну значення не менше 1%. У будь-якому випадки ви будете заробляти більше ніж витрачаєте. А при непередбачених доходи (наприклад, 1200 $ після отримання преміальної надбавки) можливо, вам вдасться відкласти вже не 200 $, а 240 $. Ті самі 20% від 1200. Таким чином, ви легко прейдемті до поставленої мети, а ваш шлях буде мудрим.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ