здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Як легко накопичити гроші при непередбачених витратах?

Березень 13 2015

Ми живемо в нестабільні времена, коли питання про накопичення грошей вимагає все більш складних відповідей. Адже не можна й дня прожити, щоб не витратити свої кровно-зароблені фінансові кошти. Все частіше зустрічається сатирична приказка: « Жити нині дорого! & Raquo ;. Але якщо не піти на поводу в потоці руху загальноприйнятих ментальних принципів, можна знайти прості базовіправила для досягнення даної мети.

Для початку потрібно спростити й узагальнити ситуацію, в якій нам усім доводиться жити кожен день. У нас є доходи і витрати. Кожен з цих показників має по два типи:

  1. Передбачуваний (постійна стаття руху грошових коштів).
  2. Непередбачений.

Перший показник досить прогнозований, а другий тісно пов'язаний з фінансовими ризиками. Важливо розуміти, що якщо людина витрачає менше, ніж заробляє – значить, він живе в достатку і постійно покращує свій стан. Але якщо людина заробляє в рік 1000 000, а витрачає 1020 000 щорічно – значить, у нього серйозні фінансові проблеми і він скоро обтяжить себе боргами, які зроблять з нього жебрака. Аналіз доходів і витрат це головний стрижень, на який спирається будь-яке фінансове управління.

Обчислення грошової суми і швидкості її накопичення

Тепер важливе питання: скільки потрібно і за який період часу ця мета досяжна? У правилах ризик планування інвестиціями можна знайти показник максимального допустимого порогу для вкладення в інвестиційний об'єкт з максимально низькими показниками ризику – 20% від загального капіталу. Не більше 1/5 частини можна ризикувати при найбезпечніших условиях. Цілком логічно взяти даний показник для накопичення грошових коштів. Адже мета, для якої накопичуються гроші – не може вимагати більше ніж інвестиційний об'єкт.

Якщо ми заробляємо 1000 $ в місяць ми не можемо собі дозволити відкладати більше, ніж 200 $ в місяць. Адже ми не можемо передбачати майбутнє,також неможливо передбачити непередбачені витрати. Плюс до всього більш висока планка буде істотно ускладнювати нам життя, в якій ми звикли витрачати в місяць приблизно стільки, скільки заробляємо. Це може призвести до негативних наслідків. Наприклад, неякісне більш дешеве харчування може відбитися на стані здоров'я і потребовать непередбачених витрат на ліки. Більше того слід встановити коридор граничних значень при відкладанні частини доходів для накопичення грошових коштів.

Кожен місяць нас супроводжують передбачені і непередбачені доходи і витрати. Тому не варто жорстко тримати планку 20%, а потрібно ставиться до неї як гранічному значенням не більше … З іншого боку слід встановити граничну значення не менше 1%. У будь-якому випадки ви будете заробляти більше ніж витрачаєте. А при непередбачених доходи (наприклад, 1200 $ після отримання преміальної надбавки) можливо, вам вдасться відкласти вже не 200 $, а 240 $. Ті самі 20% від 1200. Таким чином, ви легко прейдемті до поставленої мети, а ваш шлях буде мудрим.

← Найпопулярніші фітнес... Що таке гіпертонічна... 
Переглядів: 316
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен