Головна : Новини

Що таке шафа-купе?

, 18:32
0 473

Шафа-купе дуже швидко і комфортно увійшов в наше щоденне життя, представляючи собою невід'ємну частину современного інтер'єру будь-якої квартири або будинку. Вперше вони з'явилися в 90 роках і стали дуже швидко популярними. Основною перевагою в цих шафах є роликова система розсувних дверей. Ця система включає в себе профіль (сталева або алюмінієва рама), трек і ролики. І всі ці перераховані предмети становлять в сукупності механізм ковзаюия цієї шафи. До речі, можна інтернет-магазині меблів Bonus.

Шафи-купе бувають декількох видів:

  • вбудовані - це коли шафи не мають задньої стінки;
  • корпусні - які мають єдину конструкцію, виготовлену з бічних і задніх стінок.

Основною особливістю корпусного шафи є те, що його можна ставити без будь-яких проблем в будь-яке місце. А бічні і задні стінки перешкоджають зносу і пошкодження стін. Вбудовані шафи, навпаки, будуть більш функціональними, оскільки використовують весь простір.

Крімтого, існує ще один окремий вид шаф-купе, який можна виконати і корпусним, і вбудованим. Це - радісний шафа. Головною його особливістю є   специфічна форма двері (комбінована, асиметрична, кругла, овальна, вигнута). Цей вид класифікують, як окремий напрямок у виробництві цих шаф. Двері в цьому шкафе-купе можуть бути досить різноманітними. Вони можуть бути, як повністю дзеркальними, а можуть бути зробленими з фанери або ДСП. Також ці двері можна декорувати в різних стилях і кольорах.

Дуже популярно і красиво виглядає двері з піскоструминним малюнком. Також може використовуватися матовий малюнок в будь-якому стиле, в підборі до вашого інтер'єру. І ще може використовуватися декоративна плівка: вона може бути виконана в різних позиціях, одним словом - за вашим бажанням. Шафа-купе - дуже вигідний, місткий і функціональний елемент меблів у вашому домі.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ