загрузка...
Головна : Новини

Чи допомагає секс позбавиться отугревой висипки і прищів

, 18:38
0 420

Кожен з нас свого часу проходить період активного статевого дозрівання,яке супроводжується нестабільним, а часом і підвищеним гормональним дисбалансом. Все це призводить до того, що порушується (значно посилюється) секреція різних залоз.

У більшості випадків це стосується саме сальних залоз, що проявляється в появі на шкірі прищів. Це явище, яке напевно знайомекожному і доставило в свій час чимало проблем, насамперед психологічного характеру. Як правило, із закінченням цього періоду або початком повноцінного статевого життя ці проблеми проходять самі собою, але так буває далеко не завжди. І ось тут виникає питання, який напевно є актуальним для багатьох: і вугрової висипки?

Незважаючи на те, що при поверхневому розгляді питання занадто явним стає відповідь (можливо, цього просто всім дуже хочеться), ситуація - вкрай неоднозначна.

Головним каменем спотикання в цьому випадку є сам механізм появи прищів. У юнацькому віці вугровий висип провокується занадтоом активною грою і зміною гормонального фону, на грунті статевого дозрівання, а от у більш зрілому віці причиною стає порушення нормального балансу. Крім того, важливим моментом є гормональна природа чоловіка і жінки, тобто гормонів, які відповідають за сексуальне задоволення і статеве здоров'я - тестостерону та естрогену, зоответственно.

В принципі тут все досить просто: якщо секс є таким, який приносить дійсно задоволення, а не просто "виправлення потреби", то гормональний фон налагоджується і прищі убувають.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ