Головна : Новини

Дитячі захворювання: Пітниця

, 18:46
0 432

Пітниця є частим появою у маленьких діточок, і це дуже хвилює батьків. Але в цьому нет нічого страшного. Через це проходять всі малюки в такому віці. Пітниця буває локалізованої і поширеною. При локалізованої формі, ця висип розташовується тільки на одній дільниці. Найпоширеніші місця це:

  • особа;
  • пахова область;
  • сідниці;
  • шия;
  • ноги і руки.

Сверблячка і занепокоєння не викликає у малюка. Висип з'являється у вигляді почервоніння, і з'являються маленькі бульбашки. Ця висип може збільшуватися або зменшуватися. Виникнення пітниці – це следствіє перегріву. Кожна матуся намагається вберегти свого малюка від вітру, протягу і може трошки перестаратися, дуже тепло одягти. Особливого лікування пітниця не вимагає. Але слід дотримуватися деяких рекомендацій:

  1. Одяг малюка повинна бути виготовлена ??тільки з натуральних речовин, щоб вона його не паріла, і не створювала дискомфорт;
  2. Намагайтеся тримати малюка без підгузників;
  3. Не користуйтесь мазями та лосьйонами;
  4. Найчастіше влаштовуйте повітряні ванни для малюка.

Також треба дотримуватися особистої гігієни. Щоб у мАлишев завжди були чисті і випрасувані пелюшки. Не потрібно одягати на дитину багато речей. Провітрювання кімнати дуже важливо, причому воно повинно відбуватися досить часто. Крім того важливі щоденні ванни, і насухо витирати після купання. Стежити за шкірою і за всіма складочками у дитини, так як шкіра його дуже ніжна і делікатна. Правильна гігієа й її дотримання - це найперше, і від нього залежить здоров'я і стан вашого малюка. Доглядайте за дитиною дуже ретельно і відповідально, і тоді в нього буде все добре, зростатиме вам тільки на радість.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ