здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Сертифікація продуктів з м'яса

Березень 18 2015

Одним з найбільш актуальним напрямком в сучасній продуктової науці про пІтан є дослідження, розвиток і зміцнення контролю якості і безпека мясних продуктів. Не секрет що в сьогодні існує проблема щодо забруднення м'ясних товарів чужорідними речовинами хімічного походження. Існує велика кількість виробників, які додають у м'ясні вироби замінники, спеції, різні добавки, чоб заощадити на сировину. Тому державі необхідно впроваджувати обов'язкову сертифікацію товару, як механізм контролю за якістю.

, а точніше м'ясних продуктів:   м'яса, напівфабрикатів, заморожених, свіжих, охолоджених, всіх тварин, а також птиці проводиться з метою встановлення якості продукції та соответствія загальновстановленими нормам.

Держава через ветеринарну служби проводити ветеринарно-санітарну експертизу всіх партій м'яса яка йде в реалізацію виготовлення м'ясних виробів. У залежності від термінів придатності продукції поділяється на таку що придатна до споживання до одного місяця, і з терміном запроодності від одного місяця.

Показниками за допомогою яких відбувається оцінка якості продукції та безпеку в споживанні є: ГОСТ 30178-96, ГОСТ 27095-86 і ГОСТ 25391-92. Частота проведення сертифікації м'ясних виробів проводиться відповідно до встановлених документів. Якщо проведення ідентифікації продукціїдало негативний результат, виробник не отримує сертифікат якості і ему категорично забороняється пускати таку сировину у виробництво, яке порушує вимоги безпеки.

← Навіщо потрібна Шенгенська... Ячмінь на оці і його... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен