Головна : Новини

Що таке пескоструйка

, 14:11
0 530

У наш час дуже важливу роль відіграє піскоструминне очищення.Адже саме за її допомогою можна впоратися   з будь вознікнувшей іржею, окалиною, зміцненої поверхнею, а також легко зняти утворилися шару і полірування. Головну роль у такій обробці грає найдешевший абразивний матеріал — пісок. Тому, така чистка обійдеться Вам зовсім недорого і дуже вигідно. Головним преимуществом такої процедури є — висока ефективність і результативність.

Піскоструминне очищення успішно бореться не тільки з іржавими покриттями металів, але і відмінно змиває жирову плівку. Одними з найпоширеніших і часто зустрічаючих атрибутів такого чищення є шлак і розділений сухий пісок. Благодаря впливу абразиву на певну поверхню, відбувається сам процес очищення того чи іншого іржавого металу, на який через сопло з великою швидкістю спрямовується стиснене повітря.

Дуже часто Піскоструйки використовують для того, щоб надійно захистити покриття поверхонь бетону, металу і т.д. Крімтого, піскоструминні роботи широко використовують для обробки   фасадів будівлі, дерева, каменю, труб, скла, цистерн, вагонів. Також такий вид чистки   відмінно підійде і до шкіряної промисловості.

Однією з найвідоміших і популярних компаній, що спеціалізуються на піскоструминної обробці та очищення различних зовнішньо є « Вертикаль & raquo ;. Організація гарантує повний захист поверхонь від негативного впливу та впливу зовнішнього середовища. До речі, якщо вас зацікавила на такий вид очищення стартує від 180 - 250 руб. / Кв. м Дуже часто Піскоструйки використовують для очищення фасадів від фарби, різних забруднень і т. д.

Взагалі пескоструйка має масу переваг і є широко використаної буквально у всіх сферах застосування.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ