здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Оформлення санітарної книжки в Єкатеринбурзі

Березень 27 2015

Здоров'я людини є, напевно, найбільшуїм його надбанням. Саме завдяки гарному здоров'ю людина може повною мірою реалізувати свій потенціал і виконувати ті завдання, які перед ним стоять на особистому, побутовому і професійному рівні. Природно, за станом здоров'я повинен стежити не тільки людина, але і його безпосередній керівник.

У связи з цим регулярно організовуються медогляди працівників (як правило, раз на рік). Але існують певні професії, які зобов'язують людину не тільки регулярно обстежуватися, а й вести медичну або санітарну книжку.

Як правило, це професії, пов'язані з великою відповідальністю виконуваних завдань,або з дітьми, обслуговуванням людей (в тому числі і в закладах громадського харчування). Повний перелік професій, виконання завдань яких вимагає обов'язкового оформлення санітарної книжки, затверджується Росспоживнаглядом, і є обов'язковим до виконання на всій території РФ, в тому числі і в Єкатеринбурзі. До речі, ви можете на сайті: Купити-Медичну-Кніжку.РФ.

Наявність заповненої санітарної книжки є кращим і достовірним підтвердженням вашого здоров'я і безпеки по відношенню до оточуючих. Але, як це часто буває в наших медичних установах, які мають право оформлення подібного документа, великий наплив людей і бюрократична тяганина растяжкивают цей процес на тривалий час. Той, хто одного разу проходив дану процедуру напевно пам'ятає довгі черги і необхідність проходити лікарів, які часто працюють в різних куточках Єкатеринбурга.

Як варіант, можна звернутися в спеціалізовані організації, які дозволяють пройти всіх фахівців водному місці за один день, істотно заощаджуючи ваш час, гроші і нерви.

← Що таке нівелір і для чого... Що являє з себе картон  
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен