здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Що таке нівелір і для чого він потрібен

Березень 26 2015

Той факт, що будівельна галузь в нашій країні має досить високі показникиросту, напевно ні в кого не викличе і краплі сумніву. Власний і надійний будинок потрібен кожному, але в чому полягає ця надійність?

На цю тему можна дискутувати досить довго, тим не менш, все починається з побудови фундаменту - бо це основа всього. На ньому стоїть весь будинок і від його надійності і якості завісіт довговічність і надійність всієї споруди. Але зробити гарне по конструкції підставу мало.

Важливо, щоб воно було ідеально рівним, щоб майбутні стіни не розходилися, як у морі кораблі. Це досить актуально, враховуючи не самий рівний рельєф місцевості (такий взагалі знайти досить важко, а то й неможливо).

Але як визначити правильне розташування всіх точок конструкції на великій полщаді і в просторі? Для цього будівельники використовують такий геодезичний прилад, як нівелір. До речі, в Україні придбати якісний оптичний можна в 1-му інтернет-магазині геодезичного обладнання: GEOMARKET .

Власне кажучи, нівелір використовують не тільки в будівництві - саме завдяки йому здійснюється геодезичне моделювання місцевості та складання майбутніх топографічних карт із зазначеними перепадами висот. Саме на вимірюванні перевищення висот і базується його робота, а значить і итОгове результат.

Конструктивно, нівелір складається з оптичної зорової труби (з можливістю збільшення), яка розташована на горизонтальній платформі, що обертається навколо своєї осі на 360 градусів. Кожен нівелір оснащується покажчиком рівня, за яким виставляється його горизонтальне положення (підгонка осуществляется регулюючими гвинтами).

Деякі моделі комплектують спеціальним компенсатором, який автоматично приводить його в нормальне робоче положення.

← Дбайте про дітей адже вони... Оформлення санітарної... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен