Головна : Новини

Дбайте про дітей адже вони наше майбутнє

, 01:04
0 672

Діти - наше майбутнє. Але, на жаль, сьогодні деякі дорослі забувают про це. В результаті діти страждають від того, то батьки ставляться до них байдуже, холодно. Мені дуже шкода тих дітей, чиї батьки алкоголіки. Уявіть, наскільки травмована їхня психіка. Це шкода, на мою думку, пити і не піклуватися про свою кровинці. А далі Андрєєв Р. П. - співробітник порталу розповість нам про проблему дитячого алкоголізма.

Багато дітей ще з самого раннього віку починають вживати алкоголь, палити, а ще гірше - колотися або нюхати наркотики. А все, тому що батьки подають для них цей приклад. Якщо батько, приходячи додому п'яний, починає лаяти і бити жінку, звичайно, який ще може ця картина залишити в пам'ять дитини? Здесь навіть не потрібно відповідати на дане питання.

Шкода дітей, тому що в майбутньому вони, якщо не зупиняться брати приклад з батьків, ніколи не будуть шановані і здорові. Однак у кожному правилі є винятки. Це стосується і дітей, що мають батьків-мільйонерів. Вони не п'ють, не сваряться, постійно турбуються про своєдитині. А діти, у свою чергу, можуть зв'язатися з "поганою" компанією. Тут не вгадаєш. Але в будь-якому випадку, намагайтеся більше часу проводити з дітьми, поговорити з ними, піклуйтеся про них. Коли дітлахи маленькі, то і турботи у нас такі ж. Як тільки діти виростають, безсонні ночі тривають, однак у більш тривожному режимі.

Шановні батьки! Дбайте про своїх дітей, любите і плекайте їх ще з самого дитинства. Ніхто не знає про те, що чекає їх у майбутньому. Можливо, для них приготовані ще більш тяжкі випробування, ніж у вас. Пам'ятайте, що ваші кровиночки повинні пам'ятати вас, як кращих батьків, а своїм діткам, вашим же онукам, розповідати, Які ви чудові і люблячі.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ