Головна : Новини

Де краще проводити екстракорпоральне запліднення

, 11:42
0 782

Більшість з нас чуло найвідомішу фразу про те, що "діти - це квітинашому житті ". Точно так само. більшість не може повною мірою оцінити, зрозуміти сенс цього виразу до тих пір, поки власний малюк не вдихне перший раз повітря після свого народження, видасть такий милий вуху батьків плач, притулиться до грудей матері в пошуках своєї першої їжі і почне свій довгий, сподіваємося, шлях у цьому світі.

Народження малюка - це ні з чим не порівнянне відчуття, такий наплив позитивних емоцій, які навряд чи реалізуються в такій мірі в якій-небудь іншій формі. Тим не менш, далеко не всі пари можуть відчути цю радість, бо вони не здатні зачати дитину традиційним шляхом. Причин, які ставлять міцний бар'єр на шляху до зачаття дитини много. Деякі з них вирішуються зміною способу життя, а деякі вимагають більш радикального підходу у вигляді штучного запліднення.

Найбільш популярним методом зачаття дитини штучно, є ЕКЗ (екстракорпоральне запліднення), а найбільш авторитетним медичним центром, що його застосовує - является професора Цехи в австрійському Зальцбурзі. Засновник центру, професор Герберт Цех є одним з “ отців ” австрійської школи репродуктивної медицини, а також одним з провідних репродуктологів в Європі та світі. На сьогоднішній день, після майже тридцяти років роботи в даній області, існує ціла мережа клінік, які організаціянно входять в структуру даного центру і є найбільш авторитетними у всій Європі. У них більше 120 працівників допомагають людям досягти щастя батьківства.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ