Головна : Новини

Трансплантація волосся в Німеччині

, 12:05
0 648

Місто Гамбург у Німеччині відомий на весь світ клінікою "FUE - Hairtransplant Hamburg", що славиться відмінноюрепутацією трансплантації волосся. являє собою процедуру хірургічного характеру, під час якої на ділянки з лисинами переміщують волосся з тильної або бічних сторін. Для ясності більш чіткої картини розглянемо структуру волосся. Волос складається з волосяного фолікула і зі стовбурної частини. На поверхні голови волосся має властивість расти пучками, або як їх ще називають фолікулярними одиницями, кожна з яких складається з 1-4 фолікул зрілих волосся, 1-2 тонкого волосся, маленький мускус, кровоносні судини, нерви, сальні залози.

Існує два способи для здійснення пересадки волосся:

  1. Трансплантація штучного волосся , перевагами яких є те що результат роботи можна побачити відразу. Ця процедура потребує спеціального приладдя за допомогою якого робиться прокол або невеликий надріз, і транспортуються волосся. Даний метод є найбільш безпечним;
  2. Аутотрансплантація . Цей вид трансплантаціїі дозволяє побачити результати лише після 2-3 місяці на відмінну від попереднього. Процедура проходить шляхом вирізки шматка шкіри і розрізання ще на більш дрібні шматочки. Перевагами даного методу є те що клієнт не відчуває ніяких дискомфортних відчуттів на голові і поява рубців є мінімальним. Вибираючи не тільки методи Пересадка волосся, але і місце їх проведення рекомендуємо провести дану процедуру в клініці "FUE - Hairtransplant Hamburg" в Гамбурзі, адже відомо, що саме Німеччина є провідною країною в Європі, яка славиться найбільш якісною в сфері пересадки волосся.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ