Головна : Новини

Німецька клініка естетичної та пластичної хірургії YUVEO

, 12:18
0 736

YUVEO — одна з наілучшіх сучасних клінік в Дюссельдорфі (Німеччина).   Її засновником є ??  відомий естетичний і пластичний хірург — доктора Рене Шуманн. Лікарня спеціалізується на хірургії кисті і реконструкційної пластичної хірургії. &Nbsp; Ті, хто страждає   ліпомою (пухлина шкіри) або плоскоклітинної карциноми (рак шкіри), можут сміливо звертатися за допомогою в приватну клініку доктора Шуманн.

YUVEO вже не рас проявила себе як незамінний фахівець з лікування таких хвороб. Варто додати, що клініка також проводить лікування зморшок, використовуючи ботокс і гіалурованую кислоту. Кожному пацієнту буде наданий   персональний підхід.   Проведення складних пластичних операцій є родзинкою лікарні. У клініки легко й успішно проводять операції по збільшенню сідниць за допомогою силіконових імплантатів.

Тут працюють тільки кращі, висококваліфіковані та досвідчені лікарі, які несуть велику відповідальність за застосування наркозу, анестезіїпід час хірургічних процедур. Клініка славиться якісним і сучасним обладнанням, за допомогою якого всі операції проводяться благополучно й успішно. YUVEO спеціалізується на проведенні таких операцій, як:

  • корекція обличчя і грудей;
  • підтяжка на обличчі і знищення морщін;
  • імплантація грудей;
  • інтимна пластика;
  • хірургія кисті;
  • збільшення сідниць;
  • ліпосакція.

Підібравши разом, лікарня має такіпереваги, як: бездоганна робота професіоналів своєї справи, новітня апаратура для реанімації, професійні анестезіологи, повне обстеження пацієнта ще до проведення операції та інші. Таким чином, клініка доктора Шуманн гарантує Вам успішну і надійну пластичну операцію, яка напевно порадує Вас відмінним результатом!

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ