Головна : Новини

Що являє собою автономна газифікація ділянки

, 10:47
0 537

Сучасна людина, особливо що живе в міській межі, сильно зависим від такого поняття, як особистий комфорт. Це досить багатогранне поняття, яке охоплює різні сфери життя людини. Але найбільш чутливий людина до тих речей, які напряму впливають на задоволення його природних потреб, наприклад, потреба в теплі, в приготуванні їжі, підігріві води для ванної і т. П.

Все це практично неможливо (зокрема і з точки зору економічної доцільності) без використання природного газу. Це паливо, яке легко піддається контролю, обліку, регулюванню подачі, але воно досить небезпечно, а тому газифікація будь-якого дачного або заміського будинку, з підключенням до магістрального газопроводу- Справа, відповідальна і не прощає недбалості.

Для цього необхідно буде підготувати цілий пакет документів, що однозначно займе досить багато часу, та й коштів витратити доведеться не мало. Можна звичайно відмовитися від цієї ідеї і скористатися альтернативними джерелами енергії, як це зараз модно,але організацію подібних систем доведеться вкластися, напевно, ще більше, ніж в традиційне підключення до газу, та кінцева вартість їх використання, можливість регулювання споживання навряд чи дасть суттєву вигоду (якщо взагалі дасть).

Тим не менш, існує спосіб використання на своїй дачній ділянцігазу, яка не передбачає прокладання магістральних газових ліній і величезних грошових вливань. Цей спосіб можна охарактеризувати, як автономна газифікація дачної ділянки. До речі, дізнатися можна на сайті: vps-gas.ru. Вона обумовлена ??застосуванням спеціальних автономних газових резервуарів - газгольдерів, які пов'язані газопроводами з будинком. Їх можна вважати невеликими автономними газовими сховищами, оскільки зв'язку з центральними газопроводами немає, а необхідний обсяг газу підтримується періодичної заправкою. Однієї заправки може вистачити на кілька днів або тижнів (в залежності інтенсивності використання дачної ділянки).

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ