Головна : Новини

Опалесценс - інноваційна система відбілювання зубів

, 10:37
0 568

Сліпуча голлівудська посмішка - мрія кожної дівчини. З екранів телевізорівв, ми постійно бачимо голлівудських красунь, блискучих білозубою посмішкою. І мимоволі починаєш їм заздрити, мріючи про таких же білих зубах. Але сьогодні стати володаркою таких, же білих зубів не проблема. Такий шанс дають нам нові технології, і робота вчених-медиків. &Nbsp; Сьогодні вже створена новітня інноваційна система відбілювання зубів, зводячи ризики такої процедури до мінімальних.  

Така методика називається. Дана система-це результат копіткої роботи американських лікарів фірми « Ультрадент & raquo ;, вже кілька років ця компанія займає не останні позиції на ринку з надання стоматологічних послуг. &Nbsp; Іноді так буває, що наші зуби втрачають свою природну білизну, силу ряду причин (вікові зміни в організмі, вживання неякісної води, після довго застосування певних препаратів та ін.) У цьому випадку система Opalescence може допомогти вам впорається з такими проблемами. Процедура відбілювання здатна навіть дещо зміцнити ваші зуби, завдяки пронікновенію в їх структуру корисних речовин, а не тільки надати зубам красивий вигляд.

Вибілити свої зуби, ви можете навіть вдома, не обов'язково відвідувати стоматологічні кабінети, але отримати консультацію у стоматолога перед застосуванням вам необхідно. Opalescence гель TresWhite ви можете купити в аптеці і за допомогою специальних пристосувань ви легко проведете процедуру будинку. Але якщо вам такий спосіб не до душі, то можна пройти процедуру відбілювання та в клініці чи у професійного стоматолога, що набагато ефективніше. &Nbsp; Хоча сама система Opalescence і є найбільш щадить, але повної безпеки організму вона не забезпечує, тому вагітним і годуючимматусям, також тим, у кого алергія на складові препарату таку процедуру проводити не слід. Краса-це, звичайно, важливо, але здоров'я -   завжди важливіше.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ