здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Пакувальна плівка КСК-ПОСТАЧ

Квітень 18 2015

Враховуючи колосальні темпи розвитку сучасної економіки у всіх їїгалузях, на обличчя є зростання продукції, яка величезними партіями поставляється в різні куточки нашого світу. Природно, в такому випадку виникає пряма необхідність упаковки готових виробів таким чином, щоб забезпечити їх збереження на шляху до кінцевого пункту призначення. Але тут таки виникає ще одна, не менш закономірна дилема: при великих обсягах виробництва, витрати на міцну і об'ємну упаковку стануть значно більшими, що практично завжди не виправдовує себе з економічної точки зору. Отже, кожен виробник шукає шляхи економії і застосування менш витратних і більш ефективних (з точки зору, як виготовлення, так і швидкості пакувального процесса) технологій упаковки.

З точки зору обсягів застосування та технічної інновації, сьогодні найбільш затребуваним і ефективним є використання в якості пакувального матеріалу спеціальної пакувальної термоусадочної плівки. Найчастіше в ролі подібного матеріалу виступає плівка з поліолефіну (POF), которую у великій кількості виробляє і реалізує компанія КСК-ПОСТАЧ:. Перевагами даного типу плівки від КСК-ПОСТАЧ є:

  • прозорість і здатність приймати обриси упаковуваного продукту. Це дозволяє не тільки зберегти товар в цілості, але й забезпечити його зовні привабливий вигляд;
  • широкий діапазон застосування, з точки зору навколишньої температури (цей показник знаходиться в межах від -50 до +30 º С);
  • реальна екологічна безпека, що між тим дозволяє використовувати даний вид упаковки для харчових продуктів;
  • Виключно висока міцність зварного шва;
  • можливість автоматизації процесу, із застосуванням спеціальних обгорткових машин і верстатів.
← Опалесценс - інноваційна... Який замок надійніше  
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен