здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Етапи на шляху до самопізнання і саморозвитку

Квітень 18 2015

Для того, щоб реалізуватися в житті потрібно постійноудосконалюватися і розвиватися. Людині потрібно володіти моральними і духовними цінностями, які є основою саморозвитку. є процесом, що пов'язаний з життєдіяльністю в межах якої він здійснюється.

Починаючи з дошкільного віку, коли у дитини починає формуватися своє "Я", він становится суб'єктом своєї життєдіяльності. У цьому віці ставляться певні цілі. У дитячі роки особистість формується копіюючи поведінку дорослих. Тому на даному етапі основним завданням дорослих є створення умов для розвитку у дитини такої риси характеру як самостійність.

У саморозвитку потрібно чітко знать що ти хочеш отримати від життя і для чого, а потім вже слід реалізовувати ці плани і почати активну діяльність.

На даному шляху до самопізнання і саморозвитку потрібно пройти певні етапи:

  1. Пізнати себе . Зрозуміти пріоритети яких ви хочете досягти. Зрозуміти і прийняти себетаким, яким ви є на даний момент. Сплануйте свій день так, щоб хоча б двічі на тиждень виділити зайву годинку для відпочинку або для перегляду цікавого історичного;
  2. Другим етапом є зміна себе , тобто розвивати в собі впевненість, багатство, щастя, радість, що змінитиВаше життя на краще. Потрібно змінити свої думки, переконання, поведінку. Свої дії потрібно спрямувати на усунення всіх страхів. Якщо виникли певні труднощі потрібно виявити їх причину і йти далі до поставлених цілей.
  3. Формування ефективних нових стратегій . Основне завдання на даномуетапі - зрозуміти які конкретні повинні бути дії, щоб досягти ті цілі, які поставлені. Вчитися на своїх помилка і брати до уваги життєвий досвід інших. Потрібно бути уважним і помічати закономірності. На основі прожитих подій аналізувати, які з вашої точки зору дії призведуть до здійснення мрій.

← Хто такі ветеринари Опалесценс - інноваційна... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен