Головна : Новини

Електронна "сигарета" - безпечна альтернатива звичайним сигаретам

, 14:51
0 464

У світі не має конкретної мисЧи, яка б чітко визначала користь або недоліки від електронних сигарет. Організації охорони здоров'я та ряд дослідників постійно дискутують між собою щодо визначення того, чи приносить якісь переваги чи недоліки. Основна відмінність між електронними сигаретами і звичайними полягає у відсутності речовин що спалюються в електронних. Це відрізняє електронні сигарети від звичайних сигарет, оскільки в результаті згоряння останніх - утворюється близько 4000 продуктів, які вдихає курець. Електронні продукти для парування імітують форму і функцію звичайних сигарет, а також виготовляються у вигляді електронних трубок.

Важливе місце при паліннівідводиться вибору якісної електронної сигарети - продукту, за допомогою якого можна отримати максимум задоволення без шкоди для здоров'я. Якщо Ви шукаєте все необхідне для приємного куріння, ласкаво просимо на сайт , де отримаєте відповідь на питання, що Вас цікавлять. Основною метою яку переслідує команда e-cigareta-shop.com іставить перед собою це: інформувати курців про новинки, консультувати, поповнювати ряди курців, підбирати електроні сигарети і організовувати доставку товару в короткі терміни, щоб кожен клієнт відчув переваги саме даного сервісу. Вже на протязі декількох років сайт успішно і активно працює в даному напрямку, і чрезвичайно вдячний своїм клієнтам за співпрацю та довіру до своєї продукції. Їх девіз: "Оперативність. Якість. Гарантія".

Електронна "сигарета" не їсти повноцінним замінником звичайних сигарет і являє собою альтернативу тютюнової продукції, в тому числі сигарети, сигари, люльковий тютюн. Однак, цьому електронному продукту властиві кілька ключових атрибутів, які є важливими для курців тютюну. Властивість володіти цими атрибутами може бути використано з метою відмови від тютюну. Цими важливими атрибутами в реальному моделюванні процесу куріння є:

  • утримування в руках або роті предмета длякуріння;
  • генерація пари, яка схожа на тютюновий дим;
  • Тротх або "спазм горла". Ефект тротхіту досягається при використанні у складі розчину для куріння пропіленгліколь. При цьому, на відміну від звичайних сигарет, електронні аналоги можуть містити як мінімальну дозу никотвань, так і зовсім не містити нікотину.

Так, як і звичайні сигарети, електронні не є здоровою звичкою, однак вони є більш безпечною альтернативою. Враховуючи крайню небезпеку, пов'язану з курінням, в Сейчас час наявні дані дозволяють припустити, що електронні сигарети набагато менше вредней і представляючи альтернативу тютюну, електронні сигарети можуть бути корисні для здоров'я.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ