здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Що таке п'яткова шпора

Квітень 06 2015
< p style = "text-align: left;"> Весь наш організм являє собою разючий симбіоз найскладніших систем і органів, що мають одне надійное підстава, каркас - скелетную систему. З точки зору механіки, скелет являє собою многозвеньевой механізм, кожна ланка якого (кістка) пов'язане з суміжним допомогою системи шарнірів - суглобів.

Але для того, щоб здійснювати просторові руху однієї шарнірної зв'язку мало. Для цього, в нашому прорганизме існує система гнучких сполучних елементів - зв'язок, сухожиль, м'язів. Якщо цей зв'язок з якихось причин порушується, то порушується і рухова функція конкретного елемента, а також виникненням больових відчуттів. Таким проблемам схильні в тій чи іншій мірі практично всі зв'язки організму, зокрема, і зв'язки стоп.

Однією з найбільш поширених проблем цієї локалізації є захворювання, іменоване п'яткової шпорою або (з наукової точки зору) плантарной фасціітом. У даному випадку мова йде про захворювання, яке вражає місце з'єднання подошвенного сухожилля і п'яткової бугра.

симптоматичнеі, п'яткова шпора асоціюється з больовим синдромом в області п'яти, особливо при підвищенні навантажень. З точки зору фізіології, механізм розвитку п'яткової шпори має наступний вигляд: дана локація сприймає практично половину ваги людини, в результаті чого постійно виникають мікророзриви сухожилля, які в нормальному стані активновідновлюються. Але за певних обставин це може викликати розвиток запалення і, як наслідок, зміцнення локації за рахунок наростів - остеофитов або п'яткових шпор.

зводиться до купірування больового синдрому, а потім проведенню фізіотерапевтичних, ортопедичних заходів, з розвантаження стопи і піддержке її під час ходьби (ЛФК, носіння спеціальних устілок, масажі і т. п.). До речі, в Москві вилікувати п'яткову шпору ви можете в медичному центрі « ЕДЕМ ».

← Як стати представником... Елітна парфумерія від... 
Переглядів: 290
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен