Головна : Новини

Що таке п'яткова шпора

, 22:15
0 801
< p style = "text-align: left;"> Весь наш організм являє собою разючий симбіоз найскладніших систем і органів, що мають одне надійное підстава, каркас - скелетную систему. З точки зору механіки, скелет являє собою многозвеньевой механізм, кожна ланка якого (кістка) пов'язане з суміжним допомогою системи шарнірів - суглобів.

Але для того, щоб здійснювати просторові руху однієї шарнірної зв'язку мало. Для цього, в нашому прорганизме існує система гнучких сполучних елементів - зв'язок, сухожиль, м'язів. Якщо цей зв'язок з якихось причин порушується, то порушується і рухова функція конкретного елемента, а також виникненням больових відчуттів. Таким проблемам схильні в тій чи іншій мірі практично всі зв'язки організму, зокрема, і зв'язки стоп.

Однією з найбільш поширених проблем цієї локалізації є захворювання, іменоване п'яткової шпорою або (з наукової точки зору) плантарной фасціітом. У даному випадку мова йде про захворювання, яке вражає місце з'єднання подошвенного сухожилля і п'яткової бугра.

симптоматичнеі, п'яткова шпора асоціюється з больовим синдромом в області п'яти, особливо при підвищенні навантажень. З точки зору фізіології, механізм розвитку п'яткової шпори має наступний вигляд: дана локація сприймає практично половину ваги людини, в результаті чого постійно виникають мікророзриви сухожилля, які в нормальному стані активновідновлюються. Але за певних обставин це може викликати розвиток запалення і, як наслідок, зміцнення локації за рахунок наростів - остеофитов або п'яткових шпор.

зводиться до купірування больового синдрому, а потім проведенню фізіотерапевтичних, ортопедичних заходів, з розвантаження стопи і піддержке її під час ходьби (ЛФК, носіння спеціальних устілок, масажі і т. п.). До речі, в Москві вилікувати п'яткову шпору ви можете в медичному центрі « ЕДЕМ ».

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ