Головна : Новини

Лактомарін - унікальний засіб для вашого здоров'я

, 09:57
0 541

Здавна відомо, як багато корисних для організму людини веществ містять морські водорості. На їх основі був розроблений і створений Лактомарін - чудовий засіб для підтримки і зміцнення здоров'я людини. Він являє собою повністю натуральний гель, до складу якого входять вітаміни, різні біоактивні речовини, а також макро- і мікроелементи. Прийом цього водорослевого гелю покращує роботу їмімунної системи та дозволяє зміцнити стан здоров'я в цілому. Засіб протидіє запальним процесам, має антивірусну дію, а також насичує організм антиокислювачами.

Виробляється за запатентованою технологією низьких температур, що дозволяє зберегти корисні природні властивості і виковать їх для повного відновлення нормального функціонування всіх органів з найбільшою ефективністю.

У чому полягає корисний вплив Лактомаріна на організм

Речовини, що входять до складу гелю, діють таким чином:

  • Нормалізує функціонування шлунка і кишечника.
  • Уповільнює процеси старіння.
  • Має профілактичну дію і покращує загальне самопочуття.
  • Відновлює баланс системи внутрішніх залоз.
  • Зміцнює здоров'я серцево-судинної системи.

Що входить до складу Лактомаріна

Засіб включає в себе нижчеперелічені компоненти, кожен з яких робить благотворний вплив:

  • Фукоїдан. Ця речовина є полисахаридом, що володіє високою біоактивністю. Підвищує імунітет, протидіє утворенню пухлин, брепетує з вірусами, є природним протиотрутою.
  • Альгинати. Це найбільш ефективні з усіх відомих поглиначі токсинів та інших шкідливих речовин, що виводять їх з організму.
  • Йод. &Nbsp; Цей хімічний елемент незамінний для нормальної роботи щитовидної залози. Стимулює обмінні процеси і активно впливає на розвиток особистости у фізичному, а також психічному аспекті.
  • Ламінарин. Як і фукоїдан, він є водоростевим полисахаридом. Підтримує і відновлює здоров'я шлунково-кишкового тракту.
  • Вітаміни, макро- і мікроелементи. У цей комплекс, крім них, входять також полісахариди, амінокислоти, а також багато другие цінні складові. Вони необхідні для нормальної роботи різних систем організму.

Відгуки про гелі Лактомарін

Ось що говорять про це засобі люди, які вже приймали його.

"Купила спочатку 4 банки. Раніше після їжі мучилася від болеї в шлунку і кишкових газів, а через пару місяців як рукою все зняло. А після того, як прийняла ще 4 банки, і холестерин в норму прийшов ".

"Періодично влаштовуємо прийом Лактомаріна всією сім'єю. Зараз практично взагалі не хворіємо, діти здоровими ростуть, та й у нас з чоловіком енергія немов в юності стала, все делать встигаємо ".

Висновки

На завершення цієї теми нам залишається сказати одне - приймайте Лактомарін і будьте здорові!

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ