Головна : Новини

Рекомендації як правильно загартовуватися дітям і дорослим

, 10:19
0 447

Для зміцнення імунітету, на сьогоднішній день все врачі стверджують про велику користь загартування. Однак це не тільки обливатися холодною водою як більшість з нас вважають. Як повідомляє портал про здоров'я - загартовування включає цілий ряд процедур, таких як: ванни для ніг, купання у відкритих водоймах, обтирання, ходіння босоніж, сонячні та повітряні ванни. Основна мета загартовування - провести сопротівляемость організму до простудних захворювань, тобто стійкість організму до несприятливих факторів зовнішнього середовища.

Загартовування є корисною як дорослим, так і дітям. Вже з дитинства можна привчати до зміни температури. Такі процедури покращують самопочуття, настрій, підвищується імунітет і работоспосбності. Однак слід пам'ятати що дану процедуру потрібно проводити поступово, адже вперше вилити відро крижаної води передбачає великий стрес для організму, який може привести до несподіваних наслідків.

Для тих, хто лише починає приймати ці процедури є певні поради:

  • Обтирання холодним рушником, температура якого повинна представляти не менш вісімнадцять градусів;
  • Для початку облийте себе теплою водою, а вже згодом можна приступати до обливання холодною;
  • Почніть обливання холодною водою душем, тобто чергуйте облІван то прохолодною то гарячою водою і тільки коли організм трошки адаптується переходити до великих обсягів води;
  • Холодну процедуру не затягуйте більше ніж на 1-2 хвилин.

І на кінець пам'ятайте, що перед початком загартовування обов'язково порадьтеся з лікарем, щоб зіставити графік процедур відповідно до потреб Вашого організму.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ