здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Затримки психомоторного і мовного розвитку

Квітень 18 2015

Людина є одним з найбільш досконалих тВорен природи, одним з найбільш складних організмів на планеті. Високий рівень розвитку, який був досягнутий за сторіччя нашої історії, в чому став можливим завдяки наявності у людини добре розвиненою психіки та її основних складових: пам'яті, мислення, уваги, емоційно-вольових якостей та іншого.

Усе ці здібності формуються ще в утробі матері і активно розвиваються в дитячому віці. За рівнем їх розвитку можна судити про загальний рівень розвитку дитину, її здатності до соціалізації та адаптації. Темпи психічного розвитку є об'єктом пильної уваги з боку медичного персоналу, так як надають ключовий вплив на останедующем навчанні та житті людини.

Порушення в темпі розвитку цих функцій прийнято поєднувати в комплекс взаємопов'язаних відхилень, які прийнято називати затримкою психічного (психомоторного, мовного) розвитку або ЗПР. Зазвичай фіксуються в дошкільному та молодшому шкільному віках, але якщо вони не піддаються коррекціі, то в більш зрілому віці це дає привід говорити про таку серйозну проблему, як розумова відсталість. Більш детально про затримки розвитку читайте на сайті московської клініки відновного Неврології: newneuro.ru.

Причини, які, в кінцевому рахунку, приводять до розвитку ЗПР, прийнято ділити на дві большіе групи за походженням джерела впливу:

  • біологічні причини. Це група причин, які включають вплив на розвиток плода різних захворювань матері, патологій перебігу вагітності, травм та генетичної схильності;
  • соціальніпричини. Це група причин, які зумовлюють тривале порушення в соціальному, психоемоційному розвитку дитини, в тому числі, несприятливі умови, в яких дитина виховується.
← Опалесценс - інноваційна... Який замок надійніше  
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен