Головна : Новини

Що бажати при підвищеному холестерин

, 22:22
0 612

Рівень холестерину, який переважує норми в крові, є одним з важвих, а також досить багатьох факторів, через які може трапитися інфаркт міокарда. Якщо кажучи коротко, то печінка в потрібній кількості виробляє холестерин, саме тому зовсім не потрібно вживати його додатково з їжею.

Говорячи про лікування то, отже, для початку потрібно виділити, те, що не можнаробити людині, щоб уникнути хвороби, адже, як давно відомо – &Laquo; запобігти набагато легше, ніж потім лікувати »:

- вживати жирної їжі значно менше. Не потрібно зовсім виключати її, а можна замінити насичені масла і жири на поліненасичені;
- не потрібно також вживати таку піщу, в якій є транс-жири. Вони в деякій мірі є в гідрогенізованих маслах, і є дуже небезпечними, навіть більше ніж насичені жири - для серця;
- також вживати значно менше продуктів, в яких є холестерин;
- рекомендується значно не набирати вагу;
- частіше займатися фізкультурою - робити вправурегулярно;

А тепер про найголовніше, що цікавить багатьох людей, як лікується? Звичайно, що потрібно виконувати всі накази лікаря. Але все, ж найкращим лікуванням, як відомо вже давно, буде тільки народна медицина. Далі розглянемо які є. Отже, дуже хорошим способом, щоб знизити рівень Холерина является вживання рослинної клітковини. Це:

- овес;
- сушена квасоля;
- яблука;
- морква;
- ячмінь;
- горох;
- груші.

І так, запам'ятайте, що ніякі препарати не зможуть вам допомогти на такому рівні, як давно дізнатися рецепт, і найголовніше, що вони немістять ніякі шкідливих компонентів, і тим самим зможуть тільки лікувати, а не шкодити вам.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ