Головна : Новини

Які є види кілець

, 09:39
0 597

Є багато видів різних кілець. Ви можете вибрати будь-яку, тому що кожна людина має свій неповторний смак. Звичайно, це залежить і від вашоїфантазій і грошового кишені.

Кільця   виготовляють з металу, який є дорогоцінний і має ширину від 3 до 12 мм. Сьогодні класичні обручки робляться у вигляді гладкої золотої смужки. Однак часом трапляються і рифлені. Пару років тому дуже добре продавалися кільця, які мали вигляд трьохкілець з різного кольору золота: рожевого, білого і жовтого.

Кільця з жовтого золота. Зазвичай, золото використовується в ювеліра не в чистому вигляді. Переважно його виробляють з міддю, сріблом або іншими металами для того, щоб зробити його більш міцним. Якщо ви хочете дізнатися, скільки міститься золота в кільці,то це можна зробити за допомогою проби металу. Тобто, чим яскравий золотистий блиск, то відповідно проба вище. Найчастіше золото   роблять 585 і 750 проби, тобто з вмістом 58,5 і 75% чистого золота. Коли золото чинять з іншим металом, то отримують інші кольори.

Кільця зроблені з білого золота. Як получают біле золото? Потрібно змішати золото з такими металами, як срібло, цинк, паладій і нікель. До речі, даний сплав дуже міцний, тому ці кільця зможуть служити вам не один рік.

Срібні кільця. Зазвичай, їх відносять до весільних кілець. Вони мають багато прихильників, оскільки коштують дані прикраси недорого.До речі, придбати вишукані срібні кільця ви можете на сайті. Але для них приписують два головні недоліки: темніють з часом і не так довговічні, як золото. Існує така традиція, що під час одруження чоловіче кільце має бути зі срібла, а жінки   - Із золота.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ