Головна : Новини

Центри нічний стоматології

, 16:40
0 675

Кожен з нас в тій чи іншій мірі залежимо від певних забобонів або стилістичних течений суспільства. Одним з таких моментів, невід'ємних елементів стилю, є голлівудська білосніжна посмішка, постійно виблискує нам з екранів телевізорів. Вся біда нашого суспільства в тому, що це досить важко досяжна мета, зважаючи різних суб'єктивних і об'єктивних причин. Статистично, частіше трапляється так, що нас турбує зовсім не білосніжна, а хоч якась, але цілісна посмішка, оскільки враховуючи той спосіб життя і харчування, який ми ведемо в більшості своїй, призводить до втрати зубів.

Напевно, кожен з нас хоч раз, але відчував гострий зубний біль. Це відчуття мало з чим порівняти, і світ здається абсолютно немилим в такі моменти. Підлістьзубного болю ще й у тому, що приходить вона саме тоді, коли цього найменше чекаєш і менше способів зреагувати на неї: вночі або у вихідні. Ми повинні чудово розуміти, що стоматологи теж люди (хоча більшість з тих, хто сидів у кріслі на прийомі у стоматолога висловиться в протилежну сторону), їм теж необхідно відпочивати, у них есть робочий день і вихідні.

Але враховуючи актуальність питання, існують також центри надання екстреної стоматологічної допомоги або центри нічного стоматології - така собі. Це такі ж люди і фахівці, як і їх "денні" колеги, але на службу (чергування) вони заступають, коли на дворі вже темно і за північ.Адже завдання лікаря - допомогти пацієнтові і зовсім не важливо, день зараз чи ніч.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ