Головна : Новини

Складові здорового способу життя

, 14:30
0 847

Здоровий спосіб життя - це спосіб життя людини, спрямований на збереження здоров'я і профілактику різних хвороб. Це комплексзаходів, які людина застосовує у повсякденному житті, що сприяють виконанню людиною його функцій через оздоровлення умов побуту, праці, відпочинку.

Проблема дотримання обговорюється в багатьох медичних, педагогічних, соціально-філософських і соціологічних працях і включає різні складові, якіе стосуються всіх сфер здоров'я, а саме:

  • Правильне харчування;
  • Спорт;
  • Шкідливим звичкам - НІ;
  • Режим дня;
  • Позитивний настрій;
  • Свежій повітря.

Правильне харчування

Найважливішим фактором у дотриманні здорового способу життя є харчування. Основний раціон дня повинен включати велику кількість овочів, фруктів. Тобто людський організм повинен отримувати корисні речовини. З меню потрібно виключити солодкі продукти, а також изделия з тіста. Вживати побільше чистої води.

Спорт

Починайте свій день з комплексу вправ. Ранкова зарядка збагачує організм киснем. Більше рухайтеся і бігайте. Якщо є можливість потрібно записатися на заняття з фітнесу, йоги або плавання. Якщо через велику зайнятість часу на спортзалне вистачає, повертайтеся з роботи додому пішки - це зміцнить Вашу серцево-судинну систему і вбереже від серйозних захворювань.

Шкідливим звичкам - НІ!

Здоровий спосіб життя не сумісний із вживанням алкоголю, куріння і наркотиками. Саме ці фактори негативно впливають на людський організм.

Режим дня

Основою правильного розпорядку дня є восьмигодинний сон. Як приклад за правила можна взяти прокидатися і засинати в певний час. Це дасть можливість на ранок виглядати красиво і відпочив. Прокидатися треба без будильника, це означатиме, що організм відпочив і набрався енергії.

Позитивний настрій

Чи не зациклюватися на невдачах, всі події сприймати з посмішкою, любити і піклуватися про себе. Коли щось пішло не так як було заплановано Не сваріться себе, а знайдіть інший підхід до вирішення даної ситуації. Як варіант, можна послухати приємну музику і заспокоїтися. Спілкуйтеся лишь з позитивними людьми.

Свіже повітря

Кожного дня потрібно організовувати виїзд на свіже повітря в ліс або просто пройтися пішки. Провітрювати офіс, квартиру, будинок. Свіже повітря необхідний не тільки для легенів, але і для шкіри. Для покращення фізичного стану також потрібно глибоке, правильне, спокійне дихание.

Отже, на шляху до здорового способу життя потрібно докласти максимум зусиль. Адже від рішення, буде життя людини здорової чи ні залежить від кожного індивідуально.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ