Головна : Новини

Догляд за волоссям

, 14:13
0 852

Жінка - це найбільш прекрасна половинка всього людства. Іноді кажуть, що "краса рятує світ" і в цьому определенной є заслуга жінок. Але є й інша фраза, яка в точності описує всі ті зусилля, які жінкам щодня доводиться докладати, щоб відповідати цьому високому званню: "краса вимагає жертв".

Якщо проаналізувати скільки часу і коштів витрачає сучасна жінка для догляду за собою, то невольно приходиш до думки, що це дійсно жертви і багато в чому заради нас, чоловіків. Тим не менш, незважаючи на багатий сучасний косметичний арсенал, існують і перевірені століттями способи і засоби по догляду за собою (повинні ж були жінки і раніше відповідати ідеалам краси, коли не було косметики).

Одним з найбільш важливих і проблемних об'єктів для догляду є волосся. Причому, як правило, чим вони довше і пишніше, тим більше зусиль вимагає підтримання їх в ідеальному стані. Для підтримки їх стану, харчування та збереження в здоровому вигляді можна використовувати, як перевірені народні засоби, так і сучасну лікувально-відновникаьную косметику на базі тих же природних компонентів.

Якщо у вас є досвід збору та заготівлі лікарських рослин, то можна використовувати їх для приготування різних відварів, що живлять і захищають волосся і їх коріння. Часто використовуються відвари з звіробою, чайного листа, подорожника, чистотілу, шипшини, льонуі т. п. Лікувальна косметика для щоденного використання в домашніх умовах представлена ??різними бальзамами, обполіскувачами, рослинними і ефірними маслами.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ