Головна : Новини

Дискус композитум в допомогу опорно-руховому апарату

, 15:11
0 361

Постійні стреси, сидячий спосібжиття, неправильне харчування і шкідливі звички впливають на органи і системи сучасних людей. Тому останнім часом помолодшали і почастішали хвороби опорно-рухового апарату.

Фармацевтичне виробництво пропонує безліч засобів, що призводять хребет і суглоби в норму, проте у багатьох з них немало побочних ефектів. Дискус композитум в цьому плані, так само як і Трауммель С - стоїть осібно, оскільки майже не дає негативних наслідків, діючи цілеспрямовано і дуже ефективно.

Дискус композитум: ефект і показання до застосування

Препарат за складом є гомеопатичнимзасобом. У дискус композитум знеболююче, седативну, протизапальну та спазмолітичну дії. Його застосування нормалізує обмін речовин, активізує регенерацію клітин, покращує роботу опорно-рухової системи.

Це засіб призначається для стимулювання захисних механізмів при різних хворобах позвоночніка і суглобів - числі остеохондрозі, запальних процесах, грижах міжхребцевих дисків, артрозах, подагрі.

Курс лікування

Дискус композитум випускають в рідкій формі, його вводити можна внутрішньом'язово, внутрішньошкірно, підшкірно, внутрішньовенно, в точки акупунктури, сегментарноабо паравертебрально. У гострій стадії проводяться щоденні ін'єкції, потім через день. Дозування підбирають індивідуально або за інструкцією.

У дітей Дискус композитум застосовується з 2-х років, проте в менших дозах і з великим інтервалом між ін'єкціями.

Рекомендації

Перед лікуванням слід проконсультуватися у фахівця для виявлення протипоказань, якщо вони присутні. Особливо обережно препарат застосовується у вагітних жінок і в осіб з алергічною налаштованістю.

Використання Дискуса Композитуму - & nbsp ;, як правило, не викликає побічних ефектів, лише зрідка спостерігається підвищене слиновиділення, набряклість в місці ін'єкції, висип, свербіж шкіри.

Якщо препарат ідеально підійшов конкретній людині, це не означає, що іншому він допоможе в такій же мірі. Тому не рекомендується призначати засіб самостійно собі або людям з подібною симптоматикою, нехайце робить лікар.

Є думка, що ефективність Дискуса Композитуму значно зменшується при зберіганні його близько від тепла та джерел електромагнітного випромінювання.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ