Головна : Новини

Секрети жіночої краси: позбавлення від целюліту за допомогою масажу

, 15:16
0 931

З тих пір, як кілька років тому косметологи і дерматологи відкрили світові всю правду про целюліт, боротьба з цим неприємним явищем поглинула жіночу половину людства. Тонни косметичних засобів, які повинні позбавити від « апельсинової скоринки » в результаті так і не допомогли жодній жінці. Лише спустя кілька років, як поняття « целюліту » з'явилося в жіночому лексиконі, було встановлено, що боротися з ним можна лише правильним харчуванням, спортом і … регулярним масажем. При цьому роль масажу відводиться дуже важлива, адже саме покликаний покращувати кровообіг, стан стінок кровоносних судин, поліпшувати приплив і відтік чимфи, нормалізувати міжклітинну рідину у всьому організмі.  

І тільки якісний масаж, виконаний професіоналами на регулярній основі дозволить вам домогтися здорової і красивої шкіри всього тіла.

Жителі города Київ мають унікальну можливість відвідувати салон VT Salons, в якому працюють дипломовані фахівці з антицелюлітного масажу, які навчалися в Міжнародній Академії Володимира Тарасюка VT Academy. Саме ця Академія славиться тим, що випускає в світ краси і здоров'я найкращих фахівців. І фахівці, які працюють в мережі салонов Володимира Тарасюка, постійно підвищують свою кваліфікацію, щоб відповідати званню кращих. І ціна за їхні послуги цілком виправдана.

Яку користь дає такий вид масажу?

Насамперед, масаж покликаний виводити з організму токсини, запускати вироблення колагенуена і еластину & ??ndash; речовини, які відповідають за тонус шкіри і за підвищення підшкірно-жирової клітковини. Коли ці компоненти будуть нормалізувати, ви зможете спостерігати позитивний результат у вигляді усунення целюліту і позбавлення від зайвих жирових відкладень.

Тому дуже важливо, щоб масаж, який вам виполняют в антицелюлітних цілях, був професійним і якісно виконаним, оскільки, чим кращим він буде, тим швидше ви зможете спостерігати позитивний ефект. І масажисти VT Salons готові надати вам такі послуги: лікування та профілактика целюліту за допомогою використання різних прийомів, що залежить від стану шкіри і необхіднихзаходів впливу заради швидкого позитивного результату. Кожен з обраних методів буде впливати на кожен осередок целюліту локально, щоб розбити його на дрібні фрагменти, які будуть виведені з організму. І чим швидше ви займетеся цією проблемою, чим швидше ви звернетеся до фахівців і запишетесь на перший сеанс масажу в один з салонов VT Salons, тим швидше ви отримаєте бажану фігуру і здорову шкіру.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ