Головна : Новини

Клініка репродуктивної медицини. Як вибрати клініку.

, 15:23
0 432

Клініка репродуктивної медицини в Києві. Як вибрати клініку.

Кожна подружня пара, яка вже зіткнулася з проблемою зачаття дитини розуміє, наскільки важливий правильний вибір Центру репродуктивної медицини. Про те, які бувають сучасні методи лікування безпліддя, можна mamahelp.com.ua.

Безліч клінік штучного запліднення в Києві та областіпропонує свої послуги. Спектр комплексів і програм багато в чому схожий один на одного. Який же ЕКО центр вибрати? На чому зупинитися? Коротко розглянемо основні моменти, на які необхідно звернути увагу.

Ефективність лікування пацієнтів у центрі запліднення

Для того, щоб скласти об'єктивну оцінку насамперед потрібно знати статистику. Згідно зі світовою практикою, ймовірність настання вагітності складає всього 40-45%. У це число входять крім молоді та жінки середнього віку, у яких спостерігається комплекс причин виникнення безпліддя.

Якщо клініка вказує свій покизатель ефективності в районі 70-90%, - вона швидше за все бере для підрахунку статистику молодих дівчат, у яких зберігаються хороші шанси для зачаття дитини.

Репутація клініки репродуктивної медицини

Насамперед необхідно пошукати відгуки про роботу зацікавив вас центрув глобальній мережі. Перевірити електронні ЗМІ на наявність публікацій про скандали, судових розглядах і іншого негативу, адресованого заданої установі.

Також можна звернути увагу на відгуки пацієнтів центру. Але тут слід знати, що відгуки можуть бути не справжніми, тобто розміщеними за окрему плату.

Якщо дозволяє час і фінанси, розумно порадити пацієнтові звернутися в кілька різних клінік. Це дозволить порівняти поставлений діагноз, вибір методів лікування і цінову політику установи.

Де правда, а де брехня

Хорошим показником репродуктівного центру є його соціальна діяльність. Це можуть бути спеціальні програми для малозабезпечених верств населення, благодійність, безкоштовні он-лайн консультації та багато іншого. Це свідчення того, що лікарі, які крім основної зайнятості, готові надавати безоплатну або низькооплачувану допомогу нужденним пацієнтам.

Скласти власну думку про професіоналізм лікарів можна по їх публікаціям на медичних форумах і спеціалізованих сайтах. Розміщення статті також неодмінно будуть залучати обговорення та відгуки, виходячи з тематики яких, можна скласти загальну картину.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ