Головна : Новини

Що являє собою масаж ніг

, 17:17
0 479

Що таке масаж ніг

Масаж ніг – помічник у боротьбі з целюлітом, різними захворюваннями. Масаж ніг – це невимовне задоволення, яке не тільки допомагає зняти втому ніг, але і робить так, щоб м'язи ніг, а також всього тіла, були в тонусі. Дійсно, ця процедура допомагає розслабитися, увійти в форму, а також прийняти нову дозу енергії. Адже, саме нашіноги нам її надають.

Користь масажу ніг

Можна сказати, що саме, відрізняється від масажу спини, і він є більш корисним. Вся справа в тому, що коли людині роблять його, то в процесі стимулюються не тільки м'язи, на які виключно тобто впливу, а на весь організм в цілому йде благотворний результат. Пояснення цьому тільки одне – на ногах знаходиться багато рефлекторних точок, які мають безпосередній вплив на весь організм.

На ступні є багато точок, які в сучасній рефлексотерапії відповідають за хребет. Саме тому, якщо масажувати саме цю частину, то пройдуть болі в спині і прозійде полегшення організму в цілому.

Стимуляція пальців на ногах, принесе поліпшення:

  • ясна і зубам;
  • Очам;
  • Вухам;
  • Носовий пазусі.

Тільки згадайтесвоє дитинство – коли ви хворіли, бабуся вас тут же лікувала – натирала ваші пальці на ногах горілкою і робила це дуже ретельно. А вже на ранок вся застуда кудись зникала – дихати ставало легше, а очі вже були без сліз.

Якщо розглянути ще більш ретельно всі крапки на підошві ноги, то тут можнпро написати цілу книгу. Адже там також знаходяться точки, які безпосередньо пов'язані з внутрішніми органами, настроєм людини.

Лікування целюліту

Усім жінкам, або навіть дівчатам добре відоме таке слово як целюліт. Це зовсім не красиве явище виникає на тілі, і тим самим псує його красу.

У наш час з'явилося багато різних кремів, таблеток і навіть уклав проти целюліту. Але, чесно кажучи, все це не ефективно. Це лише марна трата грошей і вашого часу.

Ще давно, люди знали, як з целюлітом боротися, і використовували цей метод, хоча зараз, складається тадещо відчуття, що всі забули про нього, витрачаючи свій час у чергах в аптеці, за новим засобом. Хоча, вони цілком могли б за витрачені гроші (а може бути навіть дешевше), просто сходить на курс масажу, і при цьому отримати тієї результат, про який так давно мріяли.

Боротьба з набряками ніг

Якщо постійно і регулярно відвідувати кваліфікованого масажиста, то це допоможе вам запобігти, а також назавжди забути про набряки, які досить часто бувають на ногах. А вся справа в тому, що правильний тиск на   відповідні точки, дозволить вам відчувати тільки комфорт при ходьбі, і вся ваша взуття ніколи не стане для вас мала.

Масаж – помічник для людей важких професій

Якщо робота людини полягає в постійній ходьбі, а простіше кажучи, робота полягає в постійному перебивання на ногах, наприклад у перукарів, офіціантів, продавців. То в такому випадку їм, в обов'язковому порядку потрібно робити масаж ніг. Якщо ця справа пустити на самотек, то це справить до того, що через деякий час у цих людей з'являтися сильні болі в ногах, а   надалі з'являтися різні хвороби. І не тільки ніг, а й усього тіла.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ