Головна : Новини

Очищення організму за допомогою солоної води

, 14:25
0 724

Сучасний світ кидає виклик здоров'ю людини. У наші дні не завжди можливо прідержіваться здорового способу життя у зв'язку з графіком і темпом дня. Щоб   забезпечити себе гідним життям, потрібно багато працювати, працювати, а іноді настільки багато, що це займає весь день, що немає часу навіть на їжу. Внаслідок цього людина може мало їсти, харчуватися неякісною їжею швидкого приготування або просто перекушувати замість підлогуноценного прийому їжі   і т. д.

Всього це не безслідно проходить для нашого організму і впливає на стан нашого здоров'я, а саме, на травну систему і, особливо, на кишечник. З цього, потрібно потурбуватися про наше здоров'я і нагадати собі, що без нього ми не отримаємо повноцінною, задоволеність життямі, і всі зароблені гроші підуть на ліки, а не на розваги. Насправді, для хорошої роботи нашого організму не так багато і потрібно, існує маса простих способів привести організм в порядок і запустити « здоровий режим » і один з них – (Більш детально читайте на порталі vseowode.ru).

Лікувальні властивості соленой води

Така речовина, як сіль, є необхідним матеріалом для життя і функцій нашого організму, адже саме сіль бере участь при виробленню шлункового соку, за рахунок утворення соляної кислоти. Всі знають, що існує норма випитої води в день, але мало хто знає, про норму солі на добу, а вона, звичайно ж, Теж існують. Організм потребує 5-15 грамів солі в день при нормальному кліматі. При відсутності такої норми організм страждає руйнуванням м'язових і кісткових тканин. Лікувальна процедура з вживанням солоної води є антисептиком для організму, запобігаючи розмноження бактерії, виводячи токсини і шлаки зі стін кишечника.

Симптоми, що є сигналом для очищення

Надлишок шлаків і токсинів, з якими організм не може впоратися й саме очиститися, а також нестача в організмі солі супроводжується в наступних симптомах:

 • психічні та нервові захворювання;
 • порушення функцій процесів травлення;
 • спазми мускулатури;
 • головний біль;
 • слабкість;
 • нудота
 • і т. Д.

Принцип методу очищення солоною водою

Дієвим способом очищення кишечника і органів є метод за допомогою солоної води, який не складає труднощів у приготуванні і в процесі вживання, а також проводиться в домашніх умовах. Всього лише потрібно приготувати з ранку розчин води і солі в поєднанні однієї ложки солі на літр води, всього для процедури понадобітся близько трьох літрів води. Підігрів воду до 40 градусів, розділіть її на порції. Якщо ви новачок в цьому способі або вдаєтеся до цього методу вже не в перший раз, можливе коливання концентрату в кількості солі і об'єму води.

Для першого разу достатньо 6 склянок, а також можливе додавання в розчин лимонного мулі яблучного соку для запобігання блювотного рефлексу. Після прийому кожної порції, обов'язково натщесерце, розміром в стакан солоної води, необхідно проводити ряд вправ, які сприяють швидкому переміщенню води в організмі і активізації чистки шляхом відшаровування токсинів зі стінок кишечника.

Солона вода проеспечівает ефект губки, яка, проходячи по кишечнику, збирає весь непотрібний вантаж і сприяє повному очищенню. Після кожної прийнятої порції солоної води і вправ, організм повинен очищатися шляхом виведення всього зайвого за рахунок проносного ефекту. Якщо виникають труднощі на цьому етапі, потрібно повторити курс вправ і допомогти шлункулегкими масажними рухами в області живота.

Після закінчення терапії рекомендується викликати блювання для припинення дії цього способу очищення. Також рекомендується прийом їжі через півгодини після процедури. Важливо повторювати процедуру один раз на кілька місяців або раз на рік, залежно від стану організмуі заходи забруднення токсинами.

Протипоказання

Очищенням організму може зайнятися кожен, хто стежить і турбується за своє здоров'я, але цей спосіб має протипоказання при таких хворобах:

 • виразка і гастрит шлунка;
 • апендицит;
 • рак кишечника;
 • ерозії та інші захворювання кишечника;
 • туберкульоз
 • і т. Д.

Результат після очищення організму, шляхом видалення шкідливих речовин і залишків з травногоного тракту, виявляється миттєвим і проявляється як в самопочутті, так і з зовнішнього боку. Важливо потурбуватися про свій організм під час, і провести профілактичні заходи для попередження захворювань організму, а не лікувати наслідки.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ