Головна : Новини

Купівля кавоварки в Одесі

, 12:32
0 692

Темний, гіркий, тонізуючий напій, відомий сьогодні в усьому світі, як кава, увійшов в наш побутНЕ тек вже й давно. Історично відомо, що перші згадки про дикорослих плантаціях кави відносяться приблизно до середини IX століття н.е., тоді, як його масове поширення в Європі та світі припадає на кінець століття XVII (до речі, завдяки нашому предку - козаків-запорожців і купцеві Юрію Кульчицькому ). Сьогодні кава є одним з найбільш употребляем напоїв у світі. Величезна кількість людей просто не мислить свого ранку без чашечки ароматної кави.

Безсумнівно, величезна кількість поціновувачів цього напою є в такому унікальному місті, як Одеса. Це місто на узбережжі Чорного моря змішав в собі долі багатьох народів, внаслідок чого самі одесити Виработа особливий шарм, манеру спілкування, поведінки, особливий міський менталітет, який однозначно поширюється на каву. Але для того, щоб по-справжньому відчути смак і аромат кави, відчути на собі його ефект, зарядиться бадьорістю з ранку, не достатньо просто залити окропом розчинну або нерозчинну суміш, яку помилково називають "кава".Для цього необхідно дотримати три основні моменти:

  • Вибрати дійсно натуральний, якісний кави в зернах, дотримуючись процедуру зберігання і помелу;
  • Використовувати чисту воду;
  • Дотримуватися технологію заварки.

Якщо питання чистої води лежить на совісті комунальників, то якщо вам потрібні якісну каву і не менш якісні має спеціалізований магазин" Kofevarka "на вулиці Коблевської. Тут ви зможете розраховувати на продукцію найвищої якості від світових лідерів галузі, а також на корисну інформацію і консультації, які допогут зробити вам правильний вибір і насолодиться неперевершеним ароматом кави.

Асортимент продукції

У магазині "Kofevarka" ви зможете придбати всі необхідні компоненти для приготування кави (крім води, звичайно ж):

  1. Автоматичні кавоварки . Це цілийспектр високотехнологічного побутового обладнання   для приготування різних видів кавового напою. Враховуючи цей факт, доречним буде дану техніку називати не кавоварками, а повноцінними кофемашинами. Тут ви зможете підібрати собі кавоварку, яка в точності відповідає вашим очікуванням, фінансовим можливостям і сфері застосування(Побутові, офісні, професійні);
  2. Ручні кавоварки . На відміну від попередньої категорії побутової техніки, не мають такого розмаїття функцій, тим не менш, є далеко не ручними (оскільки мають підключення до електромережі);
  3. Кавомолки . Це побутова техніка для здійснення помелу зерен кави (заварка останніх в цілісному вигляді не застосовується). Вони є як побутового, так і більш професійного рівня. Їх застосування буде актуальним, у випадку, якщо немає в наявності кавомашини, яка сама може перемолоти і заварити каву;
  4. Кава . Магазин "Kofevarka" радий представить вашій увазі безліч сортів натуральної кави, в тому числі: елітних моносортів, кавових сумішей (букетів). Реалізація відбувається в різній фасовці: герметичні пакети по 0,5 і 1 кг, таблетки, капсули.

Підсумки

Якщо ви дійсно любите каву, то варто придивитися до покупки всього необходімого для його приготування. Враховуючи, що в Одесі магазин "Kofevarka" володіє прекрасною репутацією і ексклюзивними пропозиціями, ароматне ранок вам точно забезпечено.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ