Головна : Новини

Німецькі велосипеди GHOST

, 21:25
0 817

Людина вдосконалюється сам і вдосконалює все навколо себе, щоб життя його і діяльність знайшла більше доомфорта. Можна скільки завгодно сперечатися над тим, яке відкриття мало більше значення для розвитку людства, ніж інші. Безсумнівно, таким є відкриття колеса. Навряд чи той, хто на території сучасної України тисячоліть сяк 7 тому придумав щось подібне на колесо, що його винахід надасть настільки колосальний вплив на раЗВІТ сучасного суспільства. Якщо розглянути практично будь-який з сучасних механізмів, то майже всюди є елементи і вузли, що працюють за принципом обертання (вали, зубчасті колеса, диски і т. П.).

Рушієм сучасного суспільства безсумнівно є автомобіль, як особистий або професійний транспорт. Благодаря йому стало можливим нарощування обсягів виробництва і зниження навантаження людини, тобто те, про що мріють майже всі. Але такий стрімкий прогрес мав і зворотний бік медалі, адже як відомо людина зобов'язана регулярно рухатися і відчувати фізичні навантаження. Так влаштований організм, оскільки завдяки руху нормально функціоную нде органи і системи, а при його відсутності або мінімумі активності, всі процеси атрофуються і людина повільно, але впевнено приходить в непридатність.

Одним з кращих способів використовувати можливості транспорту, але при цьому активно проводити час є використання в його якості велосипеда. Цей двоколіснийвид транспорту крім того, що є прекрасним тренажером, ще й екологічно чистий, оскільки в якості приводу використовує не енергію палива, а фізичну роботу людини.

"Привиди" з Німеччини

У даному випадку мова йде зовсім не про наболіле (Другій світовій війні), а про тем таки велосипеді, точніше цілої гамі сучасних велосипедів від компанії GHOST (у перекладі з англійської - "привид") - одного зі світових лідерів у виробництві даного виду транспорту. На ринку компанія позиціонується більше двадцяти років (22, якщо бути точними). Цю компанію, як, втім, і інші німецькі компанії різного профілю, відрізняють всіті ж, відомі на весь світ стандарти якості (в проектуванні, збірці, випробуванні та роботі з клієнтами). Більшість з велосипедів виробляється на заводах в самій Німеччині, але існує також частина продукції, яка по духу часу проводиться в Азії, але все з тим же дотриманням нормативів виробника. За рахунок дешевої робочої сили, можна представіть на ринку більш дешеву продукцію, але це ніяк не позначається на якості збірки і вузлів. Крім того, GHOST постійно відточує конструкції, вкладаючи гроші у власні дослідження і спортивні команди.

Асортимент продукції

Каталог продукції компанії GHOST исключмон різноманітний не тільки по ростовой, а й за типовою гамі. Будь вело любитель може знайти для себе відповідний велосипед, за оптимальною ціною. До речі, в Україні велосипеди GHOST можна знайти на сайті. Компанія представляє широкий вибір гірських велосипедів всіх типів, хардтейлов, двухподвесов, міських, шосейних, кросових, жіночі та дитячіїх. Тут все робиться для того, що зберегти і зміцнити ваше здоров'я, а також подарувати прекрасний, активне дозвілля.

Висновки

Зупинивши свій вибір на велосипедах GHOST, ви можете з упевненістю вважати, що це диво інженерної думки, надійно поведе себе навіть в самих екстремальнихх умовах.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ