Головна : Новини

Що являє собою водна дієта

, 10:50
0 370

Людство упродовж своєї прямо скажемо довгої історіїпостійно стикалося з різного роду забобонами на рівні суспільства, які справляли помітний вплив на життя величезної кількості людей. Перераховувати їх все безглуздо, хоча б з тієї причини, що повний їх перелік нікому не відомий. Об'єктивно, потрібно звернути свою увагу на ті питання, які є актуальними сьогодні, у наш время.

Зайва вага, як глобальний фактор

Враховуючи рівень розвитку нашого суспільства і його різношерстність, можна з упевненістю припустити, що проблем вистачає, але безсумнівно, однією з найбільш гострих є проблема зайвої ваги. При тій божевільній динаміці, яку відчуваєщодня наше суспільство, досить дивно чути про таку проблему, але ця ж динаміка її і породжує. Якщо копнути глибше, в корінь, як кажуть, то очевидним стає факт, при якому людині залишається мало часу на нормальне харчування. Також свою лепту вносять різні продукти, в яких у величезній кількості містяться хімічні сполукия. А якщо додати до цього ще й малорухливий спосіб життя і роботи величезної кількості людей, то стає очевидним, чому у нас так швидко росте пузо.

Вода, як причина ожиріння

Вага ми звичайно набираємо через те, що ведемо неправильний спосіб життя, неправильно харчуємося. Нпро головне у всьому цьому те, що ми втрачаємо воду в організмі (який, до речі за різними оцінками на 70-80% складається з води в різній її формі). Як наслідок, сповільнюються обмінні процеси і накопичуються жирові відкладення. Не слід також забувати, що вода містить десятки і сотні мінеральних комплексів, що регулюють харчування і обмін, і без них нормальние функції організму стоять під прямою загрозою.

Вода, як дієтичний продукт

Безліч методик підтримки організму базується на багатому вживанні води (1,5-2 л на день). Це дозволяє підтримувати нормальний рівень метаболізму і відновлювати втрати води. При цьому ми як-то не відразу здогадалися, що сама вода може стати відмінним дієтичним продуктом, який допоможе скинути зайву вагу. Виходячи з вищесказаного дане твердження виглядає логічним, але слід чітко розуміти, що будь-яка дієта, в тому числі і водна, - це насамперед звід правил поведінки, неухильне дотримання яких і дає той самий долгожданнаий результат. Головною особливістю і гідністю даної дієти є те, що геть відсутні обмеження в продуктах харчування. Тобто, вживати можна всю тугіше їжу, що й раніше, але з одним вагомим умовою: робити це необхідно, регулярно дотримуючись порядок і кількість вживаної води. Згідно водної дієті, оптимальним показником колічества є обсяг, кількісно в двадцять разів більше ніж маса тіла. Підходити до цього питання необхідно з розумом і поступово, оскільки, якщо відразу почати пити покладене, то нирки можуть просто не впорається. Також рекомендується вживати воду протягом усього дня і особливо за півгодини до прийому їжі.

Висновки

Не слід відразу думати, що дієта дасть феноменальний результат - для цього потрібно це все ж доведеться докласти чимало фізичних зусиль.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ