здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Що являє собою водна дієта

Травень 06 2015

Людство упродовж своєї прямо скажемо довгої історіїпостійно стикалося з різного роду забобонами на рівні суспільства, які справляли помітний вплив на життя величезної кількості людей. Перераховувати їх все безглуздо, хоча б з тієї причини, що повний їх перелік нікому не відомий. Об'єктивно, потрібно звернути свою увагу на ті питання, які є актуальними сьогодні, у наш время.

Зайва вага, як глобальний фактор

Враховуючи рівень розвитку нашого суспільства і його різношерстність, можна з упевненістю припустити, що проблем вистачає, але безсумнівно, однією з найбільш гострих є проблема зайвої ваги. При тій божевільній динаміці, яку відчуваєщодня наше суспільство, досить дивно чути про таку проблему, але ця ж динаміка її і породжує. Якщо копнути глибше, в корінь, як кажуть, то очевидним стає факт, при якому людині залишається мало часу на нормальне харчування. Також свою лепту вносять різні продукти, в яких у величезній кількості містяться хімічні сполукия. А якщо додати до цього ще й малорухливий спосіб життя і роботи величезної кількості людей, то стає очевидним, чому у нас так швидко росте пузо.

Вода, як причина ожиріння

Вага ми звичайно набираємо через те, що ведемо неправильний спосіб життя, неправильно харчуємося. Нпро головне у всьому цьому те, що ми втрачаємо воду в організмі (який, до речі за різними оцінками на 70-80% складається з води в різній її формі). Як наслідок, сповільнюються обмінні процеси і накопичуються жирові відкладення. Не слід також забувати, що вода містить десятки і сотні мінеральних комплексів, що регулюють харчування і обмін, і без них нормальние функції організму стоять під прямою загрозою.

Вода, як дієтичний продукт

Безліч методик підтримки організму базується на багатому вживанні води (1,5-2 л на день). Це дозволяє підтримувати нормальний рівень метаболізму і відновлювати втрати води. При цьому ми як-то не відразу здогадалися, що сама вода може стати відмінним дієтичним продуктом, який допоможе скинути зайву вагу. Виходячи з вищесказаного дане твердження виглядає логічним, але слід чітко розуміти, що будь-яка дієта, в тому числі і водна, - це насамперед звід правил поведінки, неухильне дотримання яких і дає той самий долгожданнаий результат. Головною особливістю і гідністю даної дієти є те, що геть відсутні обмеження в продуктах харчування. Тобто, вживати можна всю тугіше їжу, що й раніше, але з одним вагомим умовою: робити це необхідно, регулярно дотримуючись порядок і кількість вживаної води. Згідно водної дієті, оптимальним показником колічества є обсяг, кількісно в двадцять разів більше ніж маса тіла. Підходити до цього питання необхідно з розумом і поступово, оскільки, якщо відразу почати пити покладене, то нирки можуть просто не впорається. Також рекомендується вживати воду протягом усього дня і особливо за півгодини до прийому їжі.

Висновки

Не слід відразу думати, що дієта дасть феноменальний результат - для цього потрібно це все ж доведеться докласти чимало фізичних зусиль.

← Особливості італійської... Шуба з натурального хутра... 
Переглядів: 309
Автор: Роман Шлапак

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен