Головна : Новини

Шуба з натурального хутра - мрія будь-якої жінки

, 12:09
0 397

У кожного представника слабкої і сильної статі існують свої потреби та мрії. Якщо чоловіча частина пЛанет зорієнтована більше на силу і владу, то жіноча на красу і витонченість. Адже, дійсно, на думку чоловіків і жінок, цей світ врятує краса і любов, яка падає на плечі прекрасної статі. По цьому, кожна жінка хоче виглядати красиво, і дана риса характеру закладена на її підсвідомості для виконання місії на Землі. Що потрібнодля того, щоб бути власницею гарної зовнішності? Звичайно, потрібно доглядати за своїм обличчям і тілом, але також важливо огорнути своє тільце красивою обгорткою, що виділить достоїнства зовнішності і приховає недоліки, ніби їх зовсім немає. Ще з давніх часів якесь благородство і розкіш для жіночного і аристократичного способу створювалося шубою знатурального хутра. І це зовсім не дивно, адже історія костюма і старовинні картини доносять до наших часів популярність хутряних виробів, зображуючи величних людей, імператриць і княгинь в шубах.

Колишні часи хутряних виробів

Історія хутряних виробів починається з існуванням первісних людей,для яких ця річ вважалася предметом розкоші, а врятуванням життя. Адже всім відомі теплові та утилітарні якості виробів з хутра. З часом шкура з тваринного почала вважатися окрасою і використовувалася як в окремих елементах, так і в цілому для створення шуби. У стародавні часи, щоб дістати хутряний виріб, потрібно було мати происхождение знатного роду і купу грошей, щоб замовити шубу в кравця. У ті часи хутряний виріб показувало статус і достаток людини. Широкий розвиток моди в хутряному напрямку почалося значно пізніше, з появою відкритих машин і таких зірок, як Мерлін Монро і Марлен Дітріх. Тільки тоді шуба знайшла скажену популярність за рахунок піару Голляуда.

Шуба в сучасному світі

Якщо раніше шуба виготовлялася виключно з натурального хутра, то з часом утворилося рух проти натуральних хутряних виробів, висловлюючи підтримку та захист прав тварин. Але думки з приводу натурального та штучного хутра розділилися, а увага до хутряних виробівиям все також залишилася, і безліч світових дизайнерів пропонують все вигляді шуби, задовольняючи примхи обох сторін. На модному ринку хутряної індустрії можна зустріти, як замінник хутра, так і хутро таких тварин:

 • лисиці;
 • норки;
 • каракулю;
 • кролика;
 • рисі;
 • нутрії;
 • чорнобурки;
 • песця;
 • соболя;
 • бобра
 • і т.д.

У наш час   не складає особливих труднощів купити шубу, на відміну від минулих часів, а також сучасний ринок відкриває широкий вибір і   безмежний спектр хутряних вироби від вибору матеріалу до крою і фасону, що дозволяє підібрати вещичку за смаком і вподоби кожному.

Купівля шуби в КиЄві

Купівля шуби в модній столиці України завжди увінчається успіхом, адже Київ пропонує великий вибір хутряних виробів зі всіляких матеріалів, дизайнерських задумах і від знаменитих брендів. Також, магазини столиці пропоную консультування в питаннях хутра, моди і стилю. Купівля шуби в Києві обіцяє порадовать величезним асортиментом і якісною продукцією, як в пошитті, так і в хутрі.

Шуба не потребує своїй рекламі, як через теплові характеристики, так і через зовнішній вигляд. Адже все в своєму житті хоч раз задивлялися на хутряний виріб і замислювалися про її покупку. Також помітно, як шуби висловлюють емоції власників, відкриваючи їх смакиі переваги, і огортаючи їх особливим шармом.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ