Головна : Новини

Штанга - улюблений інвентар багатьох спортсменів

, 13:07
0 685

Приємно, коли на тебе звертає увагу прекрасна половина, ібагато дівчат захоплено дивляться   слідом. І це не випадково, рельєф м'язів вигідно підкреслює фігуру. &Nbsp; Чоловік зі спортивної   фігурою володіє певною силою, здатністю захистити слабких. І   жінці затишно поруч з ним, вона в безпеці. Але щоб досягти такого фізичної досконалості, треба провести у спортзалі не одну годину.Сім потів має зійти з тебе, тоді щось може вийти.

Сучасні тренажерні зали, обладнані за останнім досягненню техніки, всілякими тренажерами, але звичайну штангу викидати ще рано, оскільки вона досі вважається снарядом універсальним. Штанга улюблений інвентар багатьох, зі штангою з упостачанням займаються багато спортсменів вчасно підготовки до змагань. Для занять зі штангою не обов'язково відвідувати спортзал, її можна купити для занять спортом вдома, якщо у вас для цього достатньо місця.

Чому штанга?

Займаючись зі штангою можна поступово збільшуватинавантаження, доводячи до максимуму. Тому всі групи м'язів розвиваються гармонійно. Ви   самі, подібно скульпторові, можете ліпити   своє тіло, розвиваючи   м'язи, які хочете. Крім того такі заняття   позитивно впливають на наш організм, зміцнюючи серцеву м'язову систему, покращуючи кровообіг, і стимулюючи діяльність   легенів.Вправи зі штангою сприяють зміцненню нервової   системи. А якщо поєднувати силові і фізичні вправи, то ви зможете розвинути спритність і витривалість.

Що треба враховувати, вибираючи собі штангу в магазині

Купити штангу не так вже й складно, вона є у продажу в будь-якому маГазін спортивних товарів. Тому Ви можете або прийти в магазин або замовити штангу в Інтернет-магазині. &Nbsp; Асортимент штанг дуже різноманітний. Штанга складається з грифа і набору дисків. Вага дисків мають різну вагу і кріпляться за допомогою замків на гриф. На ці замки слід звертати особливу увагу, оскільки це Ваша безпека. Вони повинні побуть надійними, щоб під час тренування диски не могли зісковзнути з грифа.

Штанги бувають олімпійські і стандартні. І основне їх відмінність в тому, що стандартна-це більш полегшений варіант. Гриф олімпійської штанги витримує вантаж близько триста кілограм, тоді як гриф у стандартної штанги витримує 150 кг.&Nbsp; А ще штанги бувають чоловічими і жіночими. У жіночих штанг гриф коротше і менший в діаметрі. &Nbsp; Для того щоб використовувати штангу максимально, Вам ще необхідно придбати стійки для присідань, лаву для вправ   в положенні « лежачи » і похилу дошку.

Заняття зі штангою

Якщо Ви вирішили почати заняття зі штангою, то починайте з малих навантажень, і, бажано, в присутності інструктора. Штангою можна дуже сильно себе травмувати, тут головне не перестаратися. Потім навантаження можна поступово збільшувати. Для занять треба дуже грамотно скласти вправи, точно визначити їх послідовність. Час тренування вирируется від години до півтори години. Все залежить від спортсмена. Для початківців час потрібно збільшувати поступово.
&Nbsp; Заняття спортом в наш час стали дуже модними, що не може не радувати. Бажання зробити красивим своє тіло, а здоров'я міцним, призводить до спортзали мільйони людей різного віку. Виберіть для занятий штангу, і пройде небагато часу, і Ви побачите результат!

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ